چین تحریم مقامات آمریکایی از جمله سناتور کروز روبیو بیش از سین کیانگ موضوع

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین روز دوشنبه اعلام کرد tit-for-tat تحریم علیه چهار نفر از مقامات آمریکایی از جمله سناتور تد کروز و مارکو روبیو پس از واشنگتن به اعمال محدودیت های ویزا از مقامات چینی در طول درمان از جامعه اویغور در شمال غربی استان سین کیانگ.

“چین تصمیم گرفته است برای اعمال تحریم بر چهار مقامات آمریکایی و یک موسسه که عمل زشت در مورد مسائل مربوط به منطقه خودمختار سین کیانگ اویغور (XUAR) به عنوان متقابل اندازه گیری در برابر مربوطه حرکت می کند قبل از آن ساخته شده توسط ما” سخنگوی وزارت خارجه Hua Chunying روز دوشنبه گفت:.

این سخنگو گفت: تحریم ها علیه سناتور تد کروز و مارکو روبیو ما نماینده کریس اسمیت سفیر زیادی برای آزادی بین المللی مذهبی سام براون بک و آمریکا-اجرایی کمیسیون در چین است.

شکننده در بهترین زمان روابط بین آمریکا و چین شده اند ساییده شده با این دو کشور در مسکو اخیرا بیش از ریشه های کروناویروس. دیگر مسائل بین Washignton و پکن شامل مداوم جنگ تجاری تایوان و جنوب دریای چین – که در آن واشنگتن اعزام دو نفر از آن فوق العاده هواپیما حامل وضعیت هنگ کنگ tit-for-tat محدودیت های ویزا بیش از تبت و وضعیت حقوق بشر در دوردست شمال غربی استان سین کیانگ.

روبیو و کروس هر دو از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به رهبری حزب جمهوریخواه باید حمایت قانونی که مجازات چین اقدامات در سین کیانگ در حالی که اسمیت شده است از منتقدان چین در مسائل اعم از سین کیانگ به کوروناویروس.

“ما اقدامات جدی دخالت چین در امور داخلی به طور جدی نقض هنجارهای اساسی روابط بین المللی و به طور جدی آسیب چین و آمریکا روابط” هوآ گفت: در منظم وزارت توجیهی در روز دوشنبه.

“چین را بیشتر پاسخ بر اساس چگونگی وضعیت توسعه” او گفت: بدون توضیح.

هفته گذشته در واشنگتن گفت: تحریم مقامات چینی شامل چن Quanguo حزب کمونیست از سین کیانگ و زو هیلون کرد نظارت بر سیاست در این استان است.

تحریم ها همچنین هدف وانگ Mingshan سر از سین کیانگ عمومی امنیت دفتر و Huo Liujun یک رئیس سابق این اداره است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>