چین جاده های پروژه های تغییر دوره از رودخانه ها و گسترش قلمرو آن: نپال دولت…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

عظیم پروژه های توسعه جاده ها در تبت منطقه خودمختار منجر به رودخانه تغییر دوره و در حال گسترش چین به مرز سرزمین های شمالی نپال بر اساس یک سند از نپال بخش کشاورزی.

در این سند دیده توسط هندوستان تایمز گفت: تکه های از خاک نپال در چند منطقه شده بود, تجاوز در چین و در آن هشدار داد پکن می تواند بیش تر خاک در شمال اگر رودخانه ادامه به تغییر مسیر است. از دست دادن خاک نپال به دلیل رودخانه تغییر دوره می تواند اجرا به “صدها هکتار” را گفت.

“وجود دارد یک احتمال بالا است که در طول دوره از زمان چین ممکن است توسعه مرز خود را مشاهده پست از پلیس مسلح در آن سرزمین” در این سند از وزارت کشاورزی را بررسی بخش گفت.

نپال را برای سرمایه گذاری در مرز با چین در شمال است 43 تپه ها و کوه از شرق به غرب است که عمل به عنوان مرز طبیعی بین دو کشور. دو طرف باید شش بررسي پست و اساسا برای تجارت است.

گروه بررسی ارزیابی شده که البته تغییر از 11 رودخانه در حال حاضر هزینه نپال 36 هکتار یا 0.36 کیلومتر مربع و در چهار منطقه از منطقۀ هوملا ، Rasuwa, Sindhupal chowk و Sankhuwasabha.

تجاوز از 36 هکتار با چین برای اولین بار گزارش به KP Sharma Oli دولت در سال گذشته است.

وجود دارد و تظاهرات خیابانی پس از دست دادن خاک نپال به چین پدید آمده در رسانه های محلی اما دولت متهم توسط Oli را مخالفان از تلاش برای دنج تا به چین حزب کمونیست بازی کردن تجاوز توسط چینی ها و channelled خشم عمومی علیه هند بیش از نقشه های جدید صادر شده توسط دهلی نو در ماه نوامبر گذشته پس از سابق ایالت جامو و کشمیر شد و به دو تقسیم سرزمین های اتحادیه.

Oli رفت و در را به سطح شیب دار تا تفاوت با هند بیش از Kalapani, Limpiyadhura و Lipulekh گسترش بیش از 330 کیلومتر مربع در ماه مه پس از مداخله چین کمک به او برای زنده ماندن یک شورش در حزب او ماه گذشته. که مداخله معنا بود او تا به حال به قراضه دو موجب اعلام شده فقط پنج روز قبل.

Oli تصرف فرصت پس از دفاع وزیر Rajnath Singh افتتاح 80 کیلومتر جاده به پایان می رسد که در Lipulekh تصویب در مرز با تبت.

تحلیلگران در دهلی نو و کاتماندو باور Oli را سخت فشار برای نپال جدید نقشه سیاسی بود و تلاش به شلاق تا فوق العاده احساسات ناسیونالیستی هدف قرار دادن هند برای تحکیم موقعیت خود در دولت و حزب. این است که چرا یک دیپلمات در دهلی نو گفت: نبود اطلاع رسانی مجلس قبل از این رای گیری را بر روی نقشه در اوایل این ماه است که او را نادیده گرفته بود پیشنهاد گفتگو بین وزرای امور خارجه دو کشور.

به جای او به نمایندگان مجلس این تصور دولت او مجبور شد به فشار پاکت پس از دهلی نو تا به حال کاهش یافته است پیشنهاد خود برای گفت و گو.

دهلی نو سخت و موقعیت خود را پس از روی نقشه پاک شد توسط نپال پارلمان این ماه, ادعا آن بود برای او برای ایجاد یک فضای مساعد در مورد او علاقه مند است در دو جانبه گفت و گو در مرز موضوع است.

نپال مقامات صحبت خواست نامش فاش نشود, سوال صحت این نظرسنجی نشان دادن از دست دادن زمین به طرف چینی و گفت: این مسائل هستند به کار گرفته شده توسط این بررسی در وزارت اصلاحات ارضی و مدیریت.

“نپال و چین توافق مرزی و تاسیس پروتکل های. مرز شده است به طور کامل نقشه برداری و وجود ستون و ساز و کارهای تعیین شده برای برخورد با هر مسئله ای که ممکن است بوجود می آیند” گفت: یکی از افراد ذکر شده در بالا.

“نیز وجود دارد که بازرسی دوره ای بین دو طرف و هر گونه مسائل است که می تواند محصول بر روی زمین در حال رسیدگی دو طرف” فرد اضافه شده است.

مقامات اذعان کرد که نپال و هند هستند و در عین حال برای رسیدن به یک مرحله مشابهی در اداره خود از مرز است که هنوز به طور کامل نقشه برداری.

سمت هند گفت: در اوایل این ماه که تقریبا 98% از 1,750-متر زمین و رودخانهای مرزی بین هند و نپال شده است مشخص و تفاوت باقی می ماند تنها در Kalapani بخش در Uttarakhand و Susta بخش در بیهار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>