چین گزارش افزایش وارداتی ویروس موارد

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین گزارش افزایش سه شنبه در موارد جدید کروناویروس که از خارج از کشور به عنوان کشوری که این بیماری برای اولین بار پدید آمده در حال حاضر نگرانی در مورد واردات و عفونت.

در مجموع وجود داشته است 13 تایید مواردی از این ویروس که وارد شده به سرزمین اصلی — همه در اتباع چینی از بازگشت از خارج از کشور.

بیش از 3,100 نفر کشته شده اند و بیش از 90,000 آلوده شده اند در سراسر جهان است.

اکثریت قریب به اتفاق موارد در چین اما کره جنوبی و ایتالیا و ایران پدید آمده است به عنوان کشورهای با بیشترین موارد خارج از مرکز.

هشت اتباع چینی که مشغول به کار در رستوران در ایتالیا لمباردی در شمال منطقه باید آزمایش مثبت برای این ویروس در شرق استان ژجیانگ با توجه به دولت های محلی.

آنها پرواز خانه به چین از ایتالیا هفته گذشته است.

نیز وجود داشته اند چهار تایید موارد عفونت منشاء آن در ایران — دو در پکن و دو در شمال, Ningxia منطقه — و یک مورد در جنوب شهر شنژن در یک فرد که در حال سفر از انگلستان از طریق هنگ کنگ است.

چین شده است اجرای یک سری از اقدامات را امتحان کنید و جلوگیری از آن مهار تلاش های در حال بازگشت توسط موارد به کشور به ارمغان آورد.

کسانی که پس از رسیدن در پایتخت از ویروس-آمار کشور — از جمله کره جنوبی و ایتالیا و ایران و ژاپن-باید خود قرنطینه برای 14 روز معاون وزیر پکن دولت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه.

“اگر مقصد پکن است, همه باید در قرنطینه می شود و بدون توجه به اینکه آیا آنها چینی و یا خارجی گفت:” مقام چن Bei.

کسانی که با ثابت اقامت باید در خانه بمانند و او گفت: در حالی که کسانی که بدون جایی برای ماندن خواهد انجام دهد “متمرکز مشاهدات پزشکی در هتل تعیین شده”.

مقامات در جنوب استان گوانگدونگ اعلام کرد روز شنبه آنها را به اجرای اقدامات مشابه بدون تایید کشورهای خاص در حالی که رسانه های دولتی گزارش داد که شانگهای نیز معرفی همان قانون برای سازمان ملل با تعداد زیاد ویروس موارد است.

همچنین در روز سه شنبه مقامات در دندنگ — که مرزهای کره شمالی — اعلام کرد هر کس وارد شهر از خارج از کشور نیاز به آزمایش می شود.

صدها نفر از مسافران از کره جنوبی ورود در شرق چین هفته گذشته قرار گرفتند در انزوا پس از مردم در دو پرواز کشف شد به تب.

هیچ عفونت های تایید شده اند تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>