چین گزارش 508 بیشتر coronavirus موارد در کره جنوبی 60 بیشتر

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین گزارش 508 موارد جدید روز سه شنبه در شیوع یک بیماری ویروسی است که گسترش به شرق میانه و اروپا است.

یکی دیگر از 71 مرگ و میر گزارش شده, 68 از آنها در شهر ووهان جایی که این بیماری همه گیر شده است متمرکز شده است.

این به روز رسانی را سرزمین اصلی چین در مجموع به 77,658 موارد و 2,663 مرگ و میر.

کره جنوبی گزارش 60 مورد از این ویروس جدید, آوردن مجموع آن به 893. موارد وجود دارد در حال حاضر تعداد ژاپن که در آن بسیاری از موارد تشخیص داده شده در میان مسافران و خدمه در کشتی کروز.

کره جنوبی گزارش کرده است نزدیک به 15 برابر افزایش عفونت های ویروسی در یک هفته با عنوان سلامت کارگران ادامه پیدا دسته از موارد در جنوب شرقی شهر Daegu و در نزدیکی مناطق که در آن ترس و وحشت به ارمغان آورده شهرها به وهم آور متوقف.

از 60 مورد جدید گزارش شده توسط کره جنوبی را به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری 49 آمد از Daegu و مناطق اطراف آن از North Gyeongsang استان است.

این کشور همچنین گزارش آن هشت مرگ و میر از این ویروس یک مرد در 60s خود را که مرتبط به یک بیمارستان در Cheongdo که در آن کشت عفونت گزارش شده در میان بیمارانی که در بیمارستان بستری شده بود در روان بخش است.

خوشه نیز پدید آمده در ایران و ایتالیا.

مدارس بسته شد در ایران برای روز دوم. سینما و مکانهای دیگر بودند توقیف از طریق حداقل جمعه و روزانه مطابق با اصول بهداشتی عمومی اتوبوس و مترو تهران استفاده شده است که توسط برخی از 3 میلیون نفر آغاز شد.

در ایتالیا که در آن 229 نفر تست مثبت برای این ویروس و هفت نفر پلیس سرنشین دار پست های بازرسی در اطراف ده قرنطینه شمال شهر به عنوان نگرانی های بزرگ در سراسر این قاره است.

پس از افزایش بزرگ در COVID-19 موارد در کشورهای دیگر جهان هیت سازمان گفت: این ویروس تا به حال بالقوه به علت یک بیماری همه گیر اما نیست یکی هنوز.

“چند هفته گذشته نشان داده که چقدر به سرعت یک ویروس جدید می تواند در سراسر جهان گسترش یافت و باعث گسترده ترس و اختلال” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

اما “برای این لحظه ما شاهد uncontained جهانی گسترش این ویروس,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>