چین گزارش 141 مرده یا مفقود شده در سیل پس از ژوئن

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رودخانه یانگ تسه منطقه دیده است و دوم آن بیشترین بارش باران در بیش از نیم قرن تا کنون در این سال به عنوان کشنده سیل حملات بسیار از چین است.

در اطراف 28,000 خانه آسیب دیده اند و 141 نفر کشته شده اند و یا در حال از دست رفته در سیل پس از ماه گذشته.

تقریبا همه از سرزمین اصلی چین تحت تاثیر قرار شده است به استثنای گسترده کنون مناطق غربی مانند تبت و سین کیانگ به گفته معاون وزیر از مدیریت اضطراری ژنگ Guoguang.

این یانگ تسه و آسیا و طولانی ترین رودخانه و بخش هایی از حوزه آبخيز آن دیده می شود دوم بیشترین بارندگی از سال 1961 بیش از شش ماه گذشته ژنگ به خبرنگاران گفت:.

خسارت برآورد شده در صدها میلیون دلار اضافه برای فشار بر اقتصاد عمیقا تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله ویروس های مربوط به خاموش شدن ناگهانی و از دست دادن بازارهای خارج از کشور.

هوبئی استان که از طریق آن یانگ تسه جریان و مشهور برای آن متعدد دریاچه ها و رودخانه ها است در معرض خطر است. استان پایتخت ووهان شد کانون چین, شیوع ویروس که به نظر می رسد که تا حد زیادی شده است موجود است.

سیلاب باید هولناک شهرهای سراسر جنوب و مرکز چین و باعث اضطراری کارگران به ساحل تا گوره و حفاری کانال به انتشار سرریز. سیل موج در 433 رودخانه بیش از سطح هشدار و 33 از آنها رکورد ضربه اوج ژنگ گفت. جدا از یانگ تسه دیگر عمده سیستم های رودخانه ها و دریاچه ها در حال افزایش است, از جمله رودخانه زرد در شمال Wulin در جنوب و Taihu چین بزرگترین دریاچه آب شیرین فقط در غرب شانگهای.

جاری شدن سیل در برخی مناطق در هفته گذشته مجبور به تغییر زمان از بخش های مهم چهار روز ملی امتحانات ورودی کالج که در حال حاضر به تاخیر افتاده است برای یک ماه به دلیل شیوع کروناویروس.

کلید توریستی در چین جنوبی را پایدار خسارت سیل است که ترکیبات استرس های مالی ناشی از عظیم افت در تعداد بازدید کنندگان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>