چین رکورد بیش از 100 Covid-19 موارد برای اولین بار از آوریل

چین گزارش 101 جدید Covid-19 موارد در تاریخ 28 ژوئیه به بالاترین سطح خود از مارس ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: در روز چهارشنبه به پکن گسترش نوکلئیک اسید تست و تماس با ردیابی های جدید خوشه قارچ در شهرستانها متفاوت است.

از 101 موارد جدید در یک رکورد تک-بعد سنبله 89 گزارش شده از اورومچی پایتخت منطقه خودمختار سین کیانگ اویغور (XUAR) آوردن تعداد کل موارد در استان به بیش از 320. سه نفر از 101 نفر وارداتی NHC گفت.

یک مورد ثبت شده در پکن روز سه شنبه پس از دو موارد از جمله یک وارداتی مورد گزارش شده در دوشنبه شکستن 20 روز اجرا از صفر عفونت در این شهر که تا به حال دیده می شود جدید خوشه برک آوت در ماه ژوئن.

شیوع جدید در شمال شرقی شهر دالیان سرمایه از استان لیائونینگ است spilt به حداقل نه شهرستانها در سراسر چین از جمله پکن.

همچنین بخوانید: Moderna واکسن محافظت 16 میمون از coronavirus; 30,000 انسان در انتظار

حداقل هشت شهر دیگر در چهار استان از جمله تیلینگ لیائونینگ; چانگچون تلويزيون; هگنگ هیلونگجیانگ; و Fuzhou فوجیان – گزارش شده بود تایید و یا بدون علامت موارد انتقال از دالیان که از شنبه, مقامات گفت.

تا سه شنبه دالیان گزارش شده بود بیش از 50 موارد مربوط به غذاهای دریایی پردازش مرکز.

چین تشدید کرده است Covid-19 تست و تماس با ردیابی در تمام شیوع جدید, نقاط, سلامت, مقامات گفت. جوامع قفل شده را برای تست در برخی از مناطق.

بیش از 2.96 میلیون نمونه برای نوکلئیک اسید تست Covid-19 جمع شده و در روز دوشنبه در شهر دالیان در شمال شرق چین پس از موارد جدید آغاز شد و در حال ظهور در هفته گذشته مقامات محلی در روز سه شنبه گفت.

پکن به عنوان مثال قفل شده پایین جامعه که در آن جدید دالیان مربوط Covid-19 بیمار گزارش شد در روز سه شنبه.

با توجه به رسانه های رسمی جامعه برداشته آن پاسخ اپیدمی از سطح سوم به سطح دوم و نورد تست کامل برای همه از 7000 خانوار شروع ساعت 5 صبح روز سه شنبه.

این Tiantongyuan غرب شماره 3 جامعه واقع در پکن در منطقه Changping که در آن بیمار باقی مانده بود قرار داده است تحت سخت محدودیت با هیچ بازدید کننده مواد غذایی و یا بسته بندی تحویل مجاز است.

همانطور که از روز سه شنبه به طور کلی تایید Covid-19 موارد در سرزمین اصلی رسیده بود 84,060 از جمله 482 بیمارانی که هنوز تحت درمان با 25 در شرایط شدید.

در مجموع 78,944 مردم از بيمارستان مرخص شده بودند پس از بهبودی و 4,634 مرده بود از این بیماری در سرزمین اصلی این کمیسیون گفت.

جدید وارداتی موارد گزارش شده در استان گوانگدونگ در روز سه شنبه در حالی که شانگهای دیدم یکی جدید وارداتی مورد.

تا پایان روز شنبه در مجموع 2,056 وارداتی موارد گزارش شده بود در سرزمین اصلی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر