چین آماده کمک به هند در Covid-19 fightback, سهام اطلاعات بیش لینک ویدئو

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

چین روز دوشنبه تصریح کرد: پیشنهاد خود را برای کمک و کمک به هند در مبارزه با Covid-19 شیوع آن را تهدید می کند به گسترش در جنوب کشور آسیایی به دهلی نو می کشد مراحل تدریجی اعمال سراسر کشور مستند.

وزارت امور خارجه را به کمک می آید به زودی پس از هند در پکن-led ویدئو کنفرانس بیش از آخر هفته که در آن کارشناسان چینی خود را به اشتراک گذاشته اپیدمی پیشگیری تجربه با مقامات کشورهای آسیای جنوبی.

بیش از 2000 مقامات از ادارات بهداشت دیپلماتیک, خدمات, دفاع, وزارتخانه ها و آداب و رسوم از هند و سریلانکا و بوتان و نپال و پاکستان و مالدیو و بنگلادش در آن شرکت کردند.

“WHO (سازمان بهداشت جهانی نمایندگان در کشورهای مربوطه نیز شرکت در ویدئو کنفرانس. این کنفرانس یک پلت فرم برای به اشتراک گذاشتن چین تجربه در بیماری پیشگیری, تشخیص و کنترل درمان تامین و تضمین و جواب داد: حدود 80 سوال” Geng Shuang, سخنگوی وزارت خارجه گفت: در منظم وزارت توجیهی در روز دوشنبه.

“این کنفرانس به مدت 4 ساعت و در اطراف 2000 نمایندگان در آن شرکت کردند. شرکت کنندگان در فکر آن بود که به موقع و لازم به یاد بگیرند که از چین را تجربه می کنند. چین همچنان به حمایت از چشم انداز یک جامعه با آینده ای مشترک برای انسان و تعامل بیشتر در همکاری با جامعه بین المللی” Geng اضافه شده است.

در کمک به هند Geng گفت: هر دو کشور شد و تبادل اطلاعات در مورد شیوع.

“ما باید یک ساز و کار ارز و چین شده است به اطلاع اطلاعات به هند در موقع. ما نیز ارائه کمک و تسهیلات برای سرخپوستان در چین است. ما شده اند محافظت از سلامت و ایمنی” Geng گفت.

“به عنوان اپیدمی گسترش ما با اشاره به وضعیت در هند. چین و هند تنها کشورهایی با چنین جمعیت بزرگ. این ویروس یک چالش برای همه ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن تجربه ما و ارائه کمک های لازم به سمت هند. هند نیز بخشی از ویدئو کنفرانس که انجام شد هفته گذشته” سخنگوی گفت.

Geng اضافه شده است که پس از شیوع چین و هند بوده است در ارتباط و “وجود همکاری بین این دو”.

“نخست وزیر نارندرا) مودی با ارسال نامه ای (رئیس جمهور چین) و وزیر خارجه هند همچنین صحبت با طرف چینی بیش از تلفن. ما را به دریافت کمک از طرف هند و ما تحسین است که” او گفت:.

دولت هند فرستاده بود 15 تن لوازم پزشکی به چین در هند نیروی هوایی پرواز است که هم در زمان بازگشت حدود 100 سرخپوستان از ووهان و هوبئی در راه خود را در آخرین هفته از ماه فوریه است.

هند کمک های پزشکی به چین تشکیل شده “…ماسک و دستکش و سایر اضطراری تجهیزات پزشکی”.

“این کمک های ارائه شده در پی شیوع کروناویروس در چین و درخواست چین برای ارائه منابع مانند ماسک و تجهیزات پزشکی” هند در بیانیه دولت بود و پس از آن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>