چین روز دوشنبه قدردانی نخست وزیر نارندرا نامه ای به رئیس جمهور چین ارائه همبستگی و کمک به مقابله با کشنده شیوع کروناویروس گفت: “به طور کامل نشان داد” دهلی نو دوستی با پکن است.

در نامه ای به آقای مودی ابراز همبستگی با رئیس جمهور و مردم چین بیش از شیوع ویروس که ادعا کرده بیش از 900 زندگی در کشور همسایه.

“ما تشکر و قدردانی هند برای جلب حمایت چین در مبارزه با NCP رمان Coronavirus پنومونی نام رسمی برای coronavirus” چینی سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang گفت.

“هند اعمال حسن نیت به طور کامل نشان دادن دوستی خود با چین” Geng گفت: در طول یک رسانه های آنلاین توجیهی در حالی که پاسخ به یک سوال در مودی را نامه ای به Xi.

نخست وزیر مودی نیز ارائه شده هند کمک به چین به چالش علاوه بر انتقال پیام تسلیت بیش از از دست دادن زندگی با توجه به شیوع.

نخست وزیر نیز منتقل یازدهم قدردانی خود را برای تسهیل تخلیه حدود 650 شهروند هندی از بدترین آسیب دیده هوبئی استان در هفته گذشته است.

قابل ملاحظه تعداد کشورهای تخلیه شهروندان خود از چین و محدود حرکت مردم و کالا از کشور چین است.

هند بیش از حد قرار دادن محدودیت در حرکت مردم و از چین به عنوان بخشی از اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“ما آماده همکاری با هند و دیگر اعضای جامعه بین المللی به طور مشترک مقابله با مبارزه با این بیماری همه گیر و حفاظت منطقه ای و جهانی سلامت عمومی امنیت” Geng گفت.

سفیر هند به چین Vikram Misri گفت: رسانههای هند در پیامی که در هند بود و در تماس با مقامات چینی برای پیدا کردن نیازهای فوری برای مقابله با این بیماری همه گیر.

مرگ و میر در چین شیوع کروناویروس رفته تا 908 با 97 جدید مرگ و میر گزارش شده عمدتا در بدترین آسیب دیده هوبئی استان و تایید موارد عفونت عبور 40,000, چینی, مقامات بهداشت گفت: در روز دوشنبه.

یک تیم از کارشناسان بین المللی به رهبری سازمان بهداشت جهانی (WHO) می رسند در چین دوشنبه شب به کمک چینی مقامات بهداشتی برای جلوگیری از گسترش شیوع کروناویروس.

“من فقط شده بود در فرودگاه با دیدن خاموش اعضای یک پیشرفت تیم برای @WHO-led 2019nCoV بین المللی متخصص ماموریت به چین به رهبری دکتر بروس Aylward کهنه از گذشته سلامت عمومی در شرایط اضطراری” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de