چین ممکن است تزریق پزشکان به تازگی توسعه یافته Covid-19 واکسن برای مقابله با هر گونه شرایط اضطراری:…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین قصد دارد برای تزریق آن پزشکان با کروناویروس واکسن تا پایان سال به محافظت و آماده سازی آنها برای مقابله با هر گونه وضعیت اضطراری به دلیل بیماری همه گیر در حالی که 11 جدید تایید COVID-19 موارد گزارش شده در کشور با هیچ مرگ و میر ناشی از این ویروس, سلامت, مقامات گفت.

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) در روز سه شنبه گفت که 11 جدید تایید COVID-19 موارد گزارش شده در دوشنبه که چهار وارد شد.

این هفت نفر دیگر موارد جدید بودند در داخل کشور و انتقال این NHC گفت: در یک گزارش روزانه اشاره کرد که شش مورد گزارش شده در استان هیلونگجیانگ در مرز روسیه و یک در استان گوانگدونگ است.

به طور کلی موارد تایید شده در چین رسیده اند 82,758 در روز دوشنبه.

هیچ مرگ گزارش شده در روز دوشنبه. در مجموع 4,632 که مردم از این بیماری آن را گفت.

همچنین 37 جدید بدون علامت موارد از جمله دو نفر از خارج از کشور گزارش شده در سرزمین اصلی با 992 موارد از جمله 180 از خارج از کشور بودند و هنوز هم تحت آزمایشات پزشکی.

اما مقامات چینی بهداشتی دستگیری موج دوم coronavirus حمله به خصوص از صدها نفر از اتباع چینی از بازگشت از خارج از کشور.

یک متخصص بهداشت ژانگ Wenhong اخیرا گفته است که چین می تواند ضربه های موج دوم coronavirus موارد در نوامبر این سال به عنوان زمستان می گرداند اما در آن زمان این کشور خواهد بود و آماده برای مقابله با COVID-19.

گائو فو, مدیر چینی مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) گفت: در وضعیت اضطراری برخی از پزشکان چینی خواهد بود تزریق با کروناویروس واکسن.

مطابق با این بیماری همه گیر توسعه در موارد اضطراری برخی از کارکنان پزشکی خواهد بود تزریق با تازه توسعه یافته coronavirus واکسن گائو گفت و اشاره کرد که هر گونه دارو و واکسن های خاص خود را دارند تحقیق و توسعه چرخه. “من معتقدم که ما می تواند آمد تا با واکسن با تلاش های مشترک از همه,” او گفت: به نقل توسط دولت اجرا جهانی بار.

چین را تایید کرده است سه COVID-19 واکسن نامزدها برای آزمایش های بالینی.

یک آدنو بردار واکسن تهیه شده توسط موسسه طب نظامی تحت آکادمی علوم نظامی شد و برای اولین بار تایید شود برای ورود به یک کارآزمایی بالینی است.

فاز اول کارآزمایی بالینی تکمیل شد در پایان ماه مارس و فاز دوم آغاز شده در مارس 12.

این اولین COVID-19 واکسن در جهان است که وارد فاز دوم کارآزمایی بالینی با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) که ایسنا گزارش گفت:. چندین کشور از جمله چین در حال بالا بردن سرعت coronavirus واکسن توسعه به کاهش طول زمان به چند ماه به جای چندین سال.

در مورد جدول زمانی برای واکسن تحقیق و توسعه, مدیر چینی CDC گفت: “اگر شما به دنبال روش طبیعی واکسن ممکن است آمده تا پایان سال جاری یا اوایل سال آینده” اشاره کرد که اگر اوضاع همچنان بدتر پزشکان ممکن است با تزریق این واکسن تا پایان این سال است. او همچنین تاکید کرد که این نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد در میان مردم عادی این گزارش گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>