چین وارد 105 جدید Covid-19 موارد 102 از آنها به صورت محلی منتقل می شود, برای 29 جولای تا از 101 مورد برای پنج شنبه و مارک بیش از 100 نفر برای دو روز متوالی برای اولین بار در ماه.

از عفونت های جدید ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: 96 بودند از منطقه خودمختار سین کیانگ اویغور (XUAR) در شمال غربی و پنج از شمال شرقی استان لیائونینگ دو تا از این نقاط جدید برای تازه Covid-19 نفر در چین است.

یک مورد گزارش شده از پکن که در حال حاضر موارد ثبت شده برای سه روز متوالی پس از ورود هر گونه نزدیک به سه هفته است.

دنبال آخرین به روز رسانی در coronavirus اینجا

جدید شیوع در دالیان در استان لیائونینگ استان شده است مربوط به یک شرکت دریایی بهداشت مقامات گفته اند.

این NHC اما در عین حال به فاش کردن منبع جدید Covid-19 خوشه در سین کیانگ است که تحت سنگین, نظارت و سانسور سخت از اطلاعات به دلیل تنش میان اقلیت قومی مسلمان و مقامات مرکزی.

اکثر موارد در XUAR که در حال حاضر 418 شده اند شناسایی شده در استان ارومچی که در آن گسترده نوکلئیک اسید تست سفارش داده شده و برخی از جوامع مسکونی جدا شده است.

در شمال شرقی شهر دالیان 58 سال کار با غذاهای محلی شرکت برای اولین بار تشخیص داده می شود با Covid-19 در آخرین شیوع.

این شهر در حال حاضر به سیستم وارد شده 57 محلی منتقل, موارد, بسیاری از آنها یا کارکنان دالیان Kaiyan جهان غذاهای دریایی شرکت و یا اعضای خانواده خود رسانه های دولتی گزارش شده است.

تا کنون موارد مربوط به دالیان یافت شده در دیگر شهرستانها از لیائونینگ و در دیگر استان Heilongjiang, Jilin و فوجیان و همچنین در پکن.

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

تمام 344 افراد مشغول به کار در این شرکت شده اند قرنطینه.

“در مجموع 17,595 پزشکان شده است بسیج به انجام نوکلئیک اسید تست در 2,698 تست سایت در سراسر شهرستان با نزدیک به 3.53 میلیون نمونه های جمع آوری شده توسط نیمه شب سه شنبه” ژائو لیان معاون مدیر شهری کمیسیون بهداشت گفت: رسانه های دولتی.

در ضمن یکی از چین بالا اپیدمیولوژی گفت: Covid-19 شیوع بیماری در مرکزی چین در شهر ووهان – که در آن کروناویروس اولین ظهور در اواخر سال 2019 — پکن و دالیان به اشتراک گذاشتن برخی از شباهت ها “…که همه آنها در محل سرد و آلوده شدن محیط زیست دریایی بازارهای virus ممکن است افراد آلوده از طریق ذرات معلق در هوا.”

در مصاحبه ای با رسانه های چینی روز چهارشنبه وو Zunyou ارشد اپیدمیولوژی چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: خود را مرطوب و در دمای پایین محیط بیشتر منجر به coronavirus برای زنده ماندن.

وو گفت: رسانه های چینی که یک آزمایش انجام شده در پکن Xinfadi بازار که مربوط به ماه ژوئن شیوع در پایتخت که در آن از یک پودر فلورسنت استفاده شده برای شبیه سازی این ویروس نشان داد که اگر محيط آلوده به ویروس می تواند آلوده مردم از طریق ذرات معلق در هوا.

کارگران پس از آن می تواند منجر به آلودگی محیط زیست پس از تبدیل شدن به آلوده تشکیل یک مخلوط انتقال حالت وو اضافه شده است.

چینی گزارش های رسانه ها اشاره نمی کند اگر وو ریختن هر نور در منبع شیوع جدید در سین کیانگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de