چین می پیوندد هند ما را به تعیین مهلت جدید برای پاکستان

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Shubhajit Roy | دهلی نو | منتشر شده: فوریه 20, 2020 4:50:00 am

منابع آن گفت: در حال حاضر نهایی که پاکستان باقی خواهد ماند در FATF خاکستری لیست خواهد شد و در صورت عواقب اگر آن را اقدام مناسب در ماه ژوئن این سال است. یک مقام رسمی اعلام کرد که به احتمال زیاد ساخته شده در روز پنج شنبه. (عکس از آسوشیتدپرس)

در یک توسعه قابل توجهی چین و عربستان سعودی در حال یاد گرفتیم به ما پیوست و هند و آمریکا و کشورهای اروپایی برای ارسال استرن پیام به پاکستان برای تکمیل تعهدات خود در مقابل تامین مالی تروریستی و پول شویی با توجه به Financial Action Task Force (FATF) قبل از جلسه عمومی در ماه ژوئن از جمله “محکومیت و محاکمه رهبران از همه سازمان های تروریستی”.

منابع دیپلماتیک گفت که ترکیه تنها کشور برگزار شد که در پایان. این نشانه یک تغییر عمده در موضع چین که همواره مورد حمایت پاکستان در FATF.

منابع آن گفت: در حال حاضر نهایی که پاکستان باقی خواهد ماند در FATF خاکستری لیست خواهد شد و در صورت عواقب اگر آن را اقدام مناسب در ماه ژوئن این سال است. یک مقام رسمی اعلام کرد که به احتمال زیاد ساخته شده در روز پنج شنبه.

پس از دومین نشست رسمی در پورام در سال گذشته وزارت امور خارجی گفته بود نارندرا نخست وزیر و رئیس جمهور چین شد “نگران آن است که تروریسم همچنان به ایجاد یک تهدید مشترک”. “به عنوان کشورهایی که در حال بزرگ و متنوع (ما می دانیم) اهمیت ادامه به تلاش های مشترک برای اطمینان حاصل شود که جامعه بین المللی تقویت چارچوب برابر آموزشی تامین مالی از گروه های تروریستی در سراسر جهان و در غیر تبعیض آمیز بر اساس” مودی و یازدهم تا به حال در بیانیه ای گفت.

“در تلاش برای گمراه کردن مردم خود و جهان, پاکستان همواره غرقه شدن در غلط و گزینشی رسانه ها نشت از FATF رسیدگی است. واقعیت این است که پاکستان با وجود بهترین تلاش های آن باقی مانده است و باقی خواهد ماند در خاکستری از FATF. این تعهد در پاکستان به اطمینان حاصل شود که این عمل در FATF پارامترهای برای جلوگیری از لیست سیاه در آینده است. پاکستان داده شد استرن پیام توسط تقریبا همه FATF کشورهای عضو (به جز ترکیه) برای تکمیل باقی مانده 13 طرح اقدام آیتم ژوئن 2020 عمومی از جمله محکومیت و محاکمه رهبران از همه سازمان های تروریستی به عنوان ذکر شده در طرح اقدام دیگری عواقب را به دنبال خواهد داشت” یک منبع دیپلماتیک گفت: هند اکسپرس.

“بیشتر پاکستان شده است در تلاش برای politicise فنی فرایند FATF که ثابت شده است و بدون شک از اظهارات ترکیه و مالزی leaderships به تازگی. FATF اعضا باید توجه داشته باشید از این” گفت: منبع.

پیش از FATF را در جلسه عمومی یک زیر گروه وظیفه بررسی و پاکستان را مورد توصيه کرده است که اسلام آباد باید همچنان در “لیست خاکستری” برای شکست خود را به بررسی ترور بودجه. آن را متوقف کرده است از پیشنهاد این کشور برای لیست سیاه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>