چین یک پنجم بالقوه coronavirus واکسن در یک محاکمه انسان و بیشتر در راه هستند, یک مقام بهداشتی در روز جمعه گفت که مسابقات جهانی برای پیدا کردن یک فرمول برای جلوگیری از سرایت در آهنگ های خود را.

تا کنون شده اند وجود دارد هیچ “عمده عوارض جانبی” در میان 2,575 داوطلبان شرکت کننده در پنج فاز-دو آزمون گفت: Zeng Yixin معاون مدیر ملی کمیسیون بهداشت.

“با توجه به طرح اگر همه به خوبی می رود, پروژه های فوق را تکمیل فاز دوم کارآزمایی های بالینی در ماه ژوئیه سال” Zeng گفت.

بیشتر واکسن داوطلبان در خط لوله و در انتظار تایید برای آزمایش های انسانی, او اضافه شده است.

چین قبلا گفت: چهار آزمایش های انسانی ممکن است واکسن می شد.

Zeng نگفت که این دادگاه است که باید تکمیل سه مرحله به مواد مخدر به تایید برای استفاده ممکن است به پایان رسید.

دانشمندان در سراسر جهان در حال کار در سرعت فوق العاده خطرناک به توسعه یک واکسن برای COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس که به کشته شدن بیش از 300,000 مردم و آلوده به بیش از 4.4 میلیون نفر است.

اما موفقیت چین در رام تا حد زیادی شیوع مطرح می تواند یک مانع برای آن واکسن توسعه دهندگان زمانی که آنها رسیدن به مرحله نهایی تست.

این دارو باید با تجویز می شود به یک گروه از داوطلبان و دارونما داده شده به یک گروه کنترل در همان منطقه ای که در آن ویروس در حال گسترش است برای دیدن اگر آن کار می کند.

پکن-بر اساس Sinovac تراریخته که توسعه یکی از این واکسن در حال آزمایش است و گفته است که به دنبال آن است به انجام مرحله نهایی از آن دادگاه خارج از کشور به دلیل چین ندارد به اندازه کافی بزرگ coronavirus خوشه.

کارشناسان می گویند آن را حداقل 12 تا 18 ماه به منظور توسعه یک واکسن موثر احتمالا حتی طولانی تر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im