چین توقف واردات از دو برزیل گیاهان گوشت در میان Covid-19 نگرانی

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین به حالت تعلیق واردات از برزیل گوشت خوک گیاهان متعلق به meatpackers JBS SA و BRF SA با توجه به آداب و رسوم آن را به عنوان سرکوب گوشت محموله نگرانی در مورد کوروناویروس.

چین به طور موقت توقف واردات از BRF گیاه در سن گنسلو دو سپوکی و JBS-متعلق به Seara نام تجاری گیاه در ترس پاسوس هر دو در برزیل جنوب, Rio Grande do Sul, دولت با توجه به ارسال مورخ شنبه در اداره کل گمرک چین (GACC) وب سایت.

ارسال که تنها شناسایی گیاهان توسط تعداد ثبت نام می دهد هیچ دلیلی برای تعلیق. اما برزیل وضعیتی وخیم از بدترین دوم COVID-19 شیوع در جهان پس از ایالات متحده است.

چین بزرگترین خریدار از برزیل گوشت خوک و گوشت گاو و مرغ است. آن را درخواست کرده است که گوشت صادرکنندگان در سطح جهانی و گواهی محصولات خود هستند coronavirus رایگان که BRF, JBS و برزیل دیگر meatpackers در حال حاضر انجام می شود.

در مجموع از شش برزیل گیاهان گوشت در حال حاضر مسدود شده از صادرات به چین به دلیل افزایش نگرانی های بیش از هزاران نفر از موارد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس در میان کارگران کشتارگاه ها در کشور است.

یک JBS نماینده گفت که این شرکت نمی خواهد اظهار نظر در این تصمیم و اعلام کرد این اقدامات مختلف برای اطمینان از مواد غذایی خود را با بالاترین کیفیت و کارگران آن ها محافظت می شود.

BRF و برزیل را وزارت کشاورزی بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>