چین روز سه شنبه اعلام کرد تعلیق هنگ کنگ معاهدات استرداد با کانادا و استرالیا و بریتانیا در یک tit-for-tat حرکت زیر تصمیم گیری مشابهی توسط آنها بیش از یک جنجال برانگیز امنیت ملی قانون است.

“چین تصمیم گرفته است به حالت تعلیق استرداد معاهدات بین هنگ کنگ و کانادا و استرالیا و انگلستان و همچنین عدالت کیفری موافقت نامه همکاری گفت:” سخنگوی وزارت امور خارجه وانگ Wenbin. “اشتباه عمل و کانادا و استرالیا و انگلستان در politicising قضایی با همکاری هنگ کنگ به طور جدی صدمه دیده اساس همکاری های قضایی است.” بعد از آن چین با وزیر خارجه وانگ یی ناودان ما برای “reckless تحریک از رویارویی” پس از هر دو طرف دستور tit-for-tat تعطیلی از هر یک از دیگر کنسولگری اما به نام “ارتباط منطقی” بین دو قدرت.

قبلا نیوزیلند گفت: آن را به حالت تعلیق آن معاهده استرداد با هنگ کنگ. وزیر امور خارجه وینستون پطرس گفت: قانون جدید رفت و در برابر تعهدات چین ساخته شده بود برای جامعه بین المللی است.

آمریکا و استرالیا روز دوشنبه افتتاح در سطح بالا با ایران که از آنها انتظار می رود به دنبال یک جبهه مشترک در برابر چین است.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo و وزیر دفاع علامت Esper استقبال واشنگتن استرالیا همتایان Marise پین و لیندا رینولدز برای بحث.

یک دلار هنگ کنگ فعال گفت: او اخراج شده توسط خود دانشگاه بعد از او در خدمت زمان زندان برای شرکت در تظاهرات.

استاد حقوق بنی تای, 56, تقبیح خود را اخراج توسط دانشگاه هنگ کنگ و متهم روسای آموزش و پرورش از رکوع به فشار سیاسی از پکن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im