چین اخراج 3 وال استریت ژورنال روزنامه نگاران برای ‘نژادپرستانه’ قطعه نظر آنها ارسال نمی

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین روز چهارشنبه لغو مطبوعات اعتبار سه وال استریت ژورنال (WSJ) روزنامه نگاران در نادر تصمیم به اخراج های متعدد روزنامه نگاران در یک رفت و برگشت به عنوان یک پاسخ به آنچه که پکن به نام “نژادی” نظر قطعه منتشر شده در این روزنامه در اوایل این ماه.

سه اخراج پکن-خبرنگاران بر اساس دو نفر از آنها اتباع ایالات متحده و یک شهروند استرالیا هستند شناخته شده به کمک به قطعه ای با عنوان “چین واقعی بیمار مرد آسیا” نوشته شده توسط ما بر اساس پروفسور والتر راسل مید.

معاون رئیس دفتر جاش چانه خبرنگار Chao Deng به عنوان به خوبی به عنوان خبرنگار فیلیپ ون دستور داده شده است به ترک این کشور در پنج روز با توجه به وال استریت ژورنال گزارش.

تصمیم می آید یک روز پس از واشنگتن تعیین پنج چینی دولت و رسانه ها به عنوان “ماموریت خارجی” نیاز به آنها را به پیروی از قوانین که برای ماموریت های دیپلماتیک و کنسولگری.

در این روزنامه نگاران اخراج چینی ها وزارت امور خارجه گفت: آن را به حال خواسته وال استریت ژورنال به عذر خواهی برای انتشار مقاله اما در زمان عمل و پس از آن روزنامه نیست مطابق با پکن تقاضا است.

اعلام تصمیم به لغو مطبوعات اعتبار از سه روزنامه نگاران, وزارت خارجه چین گفت: قطعه “لام” تلاش چینی ها برای مبارزه با کروناویروس (covid-19) شیوع.

“در فوریه 3, وال استریت ژورنال به چاپ مقاله با عنوان “چین واقعی بیمار مرد آسیا” توسط پروفسور والتر راسل مید از کالج بارد که لام تلاش های دولت چین و مردم در مبارزه با این بیماری همه گیر” وزارت سخنگوی Geng Shuang گفت: در حاضر وزارت توجیهی در روز چهارشنبه.

“ویراستاران با استفاده از چنین نژادی تبعیض آمیز عنوان تحریک خشم و ترس در میان مردم و جامعه بین المللی” Geng گفت.

“طرف چینی تسلیم شده است استرن نمایندگی با وال استریت ژورنال و جدی ما موضع روشن است. چین خواستار وال استریت ژورنال تشخیص شدت از آن اشتباه را عذرخواهی رسمی و نگه داشتن افراد درگیر پاسخگو” Geng گفت.

“ما این حق را به اقدامات بیشتر” آن را منتقل به وال استریت ژورنال به عنوان یک هشدار از پکن است.

“اما متاسفانه آنچه که در وال استریت ژورنال انجام داده است تا کنون چیزی جز parrying و dodging مسئولیت خود را. آن است نه صادر عذرخواهی رسمی و نه به ما اطلاع آنچه در آن قصد دارد برای انجام با این افراد درگیر است.”

“طرف چینی دسته امور مربوط به خبرنگاران خارجی مطابق با قوانین و مقررات. مردم چین نه خوش آمدید کسانی که در رسانه ها صحبت می کنند که به لحاظ نژادی تبعیض آمیز زبان و بدتر تهمت و حمله به چین است. مانند آن است که تصمیم گرفتم که از امروز مطبوعات کارت از سه وال استریت ژورنال روزنامه نگاران لغو خواهد شد,” Geng اضافه شده است.

قبلا Geng انتقاد آمریکا از تصمیم به تعیین پنج رسانه های دولتی چین (Xinhua CGTN چین رادیو بین المللی چین روزانه و روزانه مردم) به عنوان “خارجی ماموریت” الزام آنها به رعایت قوانین حاکم خارجی سفارتخانه ها و کنسولگری.

مقامات ایالات متحده گفته بود این رسانه ها متعلق به و به طور موثر کنترل شده توسط دولت چین که هر یک مطابق با تعریف یک ماموریت خارجی.

“ما محکوم و رد تصمیم اشتباه از ما” Geng گفت.

“رسانه ها نقش مهمی مانند یک پل و یا پیوند تسهیل ارتباط و تفاهم بین مردم کشورهای مختلف است. رسانه های چینی ساکن دفاتر در ما مدت طولانی است که پوشش خبری پس اصل بی طرفی بی طرفی حقیقت و دقت,” او گفت:.

“آنها به کمک ترویج درک متقابل ارتباطات و تبادل فرهنگی میان دو کشور”.

Geng گفت: ما شد “روی عیاشی و بیفکری” محدود کردن آزادی مطبوعات از رسانه های چینی.

“ما طول می کشد افتخار بزرگ در آن آزادی مطبوعات. آن است که از روی عیاشی و بیفکری محدود کردن و خنثی کردن چینی رسانه ها عملکرد طبیعی وجود دارد. این غیر قابل توجیه و غیر قابل قبول” او گفت:.

“ما می خواهیم ما را به دور خود تعصب ایدئولوژیک و جنگ سرد بازی با حاصل جمع صفر ذهنیت و جلوگیری از بیمار توصیه می شود که اقدامات تضعیف اعتماد و همکاری دو جانبه. ما این حق را برای اقدامات بیشتر در پاسخ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>