چین عمدا به تأخیر انداختن’ ترخیص کالا از گمرک برای پرواز به تخلیه سرخپوستان: منابع

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

مقامات چینی هستند “عمدا به تأخیر انداختن” ترخیص کالا از گمرک برای سومین هند پرواز رود به کشتی های پزشکی و کمک های امدادی و بازگرداندن برخی از 100 اتباع هند از coronavirus-تحت تاثیر قرار هوبئی افراد آشنا با تحولات روز شنبه گفت.

به سفارت چین در دهلی نو را رد اتهامات عنوان شده علیه.

هند در حال برنامه ریزی برای ارسال یک C-17 Globemaster حمل و نقل نظامی هواپیما به ووهان در استان هوبئی در فوریه 21, اما پرواز شده است قادر به ترک به دلیل عدم ترخیص از مقامات چینی.

افراد ذکر شده در بالا صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود گفت: این دولت است که هنوز به اعطای ترخیص کالا از گمرک به پرواز حامل کمک های امدادی که همچنین بازگرداندن باقی مانده اتباع هند در ووهان.

“طرف چینی است که عمدا به تأخیر انداختن اعطای ترخیص کالا از گمرک برای تخلیه پرواز. آنها همچنان به حفظ بدون تاخیر وجود دارد و حتی در روز جمعه بعد از پرواز قرار بود برای رفتن اما بدون توضیح ترخیص شده داده نشده است” گفت: یک فرد که کاهش یافته است شناسایی می شود.

نخست وزیر نارندرا مودی به تازگی نوشته شده به رئیس جمهور چین برای انتقال همبستگی مردم و دولت هند با همتایان چینی خود در نشست چالش از شیوع کروناویروس جهت ارائه هر چه کمک های هند می تواند.

دولت هند پس از آن هم قرار دادن کمک های امدادی در راستای این تعهد به عنوان یک نشانه همبستگی به خصوص در 70 سال روابط دیپلماتیک به مردم گفت.

“این منابع ارائه شده حتی به عنوان هند چهره فوق العاده ای کمبود خود را با توجه اخلاق ما از کمک به دیگران به ویژه همسایگان در ساعت نیاز” گفت: این فرد ذکر شده در بالا.

مواد بودند که به تقبل قایق از آب عبور با پرواز شامل دستکش و ماسک های جراحی, تغذیه و پمپ های تزریق و دانسیته و در کنار هم قرار شد بر اساس الزامات مشخص شده توسط طرف چینی به مردم گفت.

هند تخلیه صدها نفر از اتباع خود از ووهان و دیگر نقاط هوبئی در دو زودتر پرواز. ووهان بود خانه را به تعداد زیادی از دانش آموزان و حرفه ای.

“باقی مانده سرخپوستان در ووهان در ادامه خود را به صبر طولانی برای پرواز به آنها را تخلیه و این تاخیر باعث شده که آنها و خانواده شان در هند فوق العاده روان و اندوه گفت:” فرد ذکر شده در بالا.

مردم اشاره کرد که امداد رسانی و تخلیه پروازها از کشورهای دیگر از جمله فرانسه عامل بدون مانع و سوال که چرا دولت چین بود تاخیر در ترخیص کالا از هند امداد پرواز.

“آنها علاقه مند در کمک های ارائه شده به عنوان نشانه ای از حمایت ؟ چرا آنها ایجاد موانع در تخلیه اتباع ما از ووهان و قرار دادن آنها تحت فشار روحی و عذاب پرسید:” نفر دوم که بیش از حد کاهش یافته است شناسایی می شود.

در پاسخ به این مشاجره که هند در پرواز بود که به عمد به تعویق افتاد, چینی, سفارت, سخنگوی Ji Rong گفت: که “هیچ چیز مانند چین عمدا تاخیر در اعطای اجازه پرواز”.

“طرف چینی همیشه متصل اهمیت زیادی به سلامت و ایمنی از اتباع هند در چین و ارائه کمک و تسهیلات برای بازگشت از شهروندان هند,” او گفت:.

او افزود: “هیچ چیز مانند چین عمدا تاخیر در اعطای اجازه پرواز.”

او با اشاره به وضعیت اپیدمی در هوبئی پیچیده است و پیشگیری و کنترل Covid-19 تا به حال وارد یک مرحله بحرانی.

“ما به دقت بررسی وضعیت زمین به عنوان پیشگیری کار نیاز دارد. صالح ادارات دو کشور در حال نگه داشتن ارتباط و هماهنگی در این زمینه” او گفت:.

وجود دارد هیچ نشانه ای به عنوان زمانی که و یا اینکه ترخیص خواهد بود اعطا شده برای هند پرواز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>