چین به تأخیر انداختن تخلیه عدم اطمینان باعث اضطراب به سرخپوستان گیر در ووهان: رسمی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده: فوریه 22 سال 2020 5:24:57 pm

دسته اول از سرخپوستان پرواز در از coronavirus-آمار ووهان پس از فرود در فرودگاه دهلی نو. (PTI)

هند روز شنبه ادعا کرد که چین بود تاخیر در اعطای مجوز برای بازگرداندن اتباع از coronavirus-آمار ووهان PTI گزارش به نقل از منابع رسمی. “در فوریه 13, هند, درخواست چین درباره ارسال ویژه هواپیما به ووهان را میبینم اما بدون تصویب تا کنون” PTI به نقل از یک منبع رسمی عنوان کرد و گفت.

رسمی بیشتر ادعا کرد که پروازها از کشورهای دیگر مانند ژاپن, اوکراین, فرانسه اجازه داده شد به کار بین فوریه 16 و 20, اما, هند درخواست شده بود تایید نشده است.

آخرین تطبیق می آید یک روز پس از چین را تکذیب کرد هند به اتهام تاخیر در اجازه می دهد به ویژه هند پرواز به ارائه تجهیزات پزشکی. چینی, سخنگوی وزارت خارجه Geng Shuang گفته بود یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه که صالح ادارات در دو طرف هنوز در ارتباط با توجه به این ترتیب برای باقی مانده از 80 نفر به تخلیه شود.

این ادعا که اتباع هند در انتظار بودند به ارمغان آورد به خانه از ووهان رسمی افزود: “عدم اطمینان بیش از تخلیه است و باعث اضطراب و استرس روانی به سرخپوستان گیر وجود دارد.”

در فوریه 17, هند اعلام کرده بود که آن را به ارسال نیروی هوایی هند بزرگترین هواپیمای C-17 Globemaster با تجهیزات پزشکی به ووهان در مرکز Covid-19.

این بیانیه همچنین اعلام کرده است که آن را به بازگشت اتباع خود و نیز به عنوان شهروندان از کشورهای همسایه در پرواز بازگشت. این پرواز خاص شده است بنا به گزارش ها در انتظار ترخیص از چین است.

در اوایل این ماه در هند به عمل دو ویژه هوایی هند پروازها به مقصد ووهان و تخلیه 647 سرخپوستان و هفت Maldivians.

(با PTI ورودی)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>