چین می تواند راه اندازی پاسگاه مرزی در تجاوز مناطق: دولت نپال docume…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

عظیم پروژه های توسعه جاده ها در تبت منطقه خودمختار منجر به رودخانه ها تغییر کنند و در حال گسترش چین مرزی به شمال سرزمین های نپال یک سند توسط نپال بخش کشاورزی هشدار داده است.

در این سند دیده توسط هندوستان تایمز گفت: تکه های از خاک نپال در چندین ولسوالی در حال حاضر بوده است تجاوز توسط چین و هشدار داد که پکن می تواند بیش تر خاک در شمال اگر رودخانه ادامه به تغییر مسیر است. از دست دادن خاک نپال به دلیل این رودخانه تغییر دوره می تواند اجرا به “صدها هکتار زمین” را گفت.

“وجود دارد یک احتمال بالا است که در طول دوره از زمان چین ممکن است توسعه مرز خود را مشاهده پست از پلیس مسلح در آن سرزمین” سند توسط وزارت کشاورزی را بررسی بخش گفت.

نپال را برای سرمایه گذاری در مرز با چین در شمال است 43 تپه ها و کوه از شرق به غرب است که عمل به عنوان مرز طبیعی بین دو کشور. دو کشور باید شش بررسي پست و اساسا برای تجارت است.

بررسی بخش مورد بررسی قرار داده است که البته تغییر از 11 رودخانه در حال حاضر هزینه نپال 36 هکتار یا 0.36 کیلومتر مربع در چهار از مناطق آن; منطقۀ هوملا ، Rasuwa, Sindhupalchowk و Sankhuwasabha.

تجاوز از 36 هکتار زمین توسط چین تا به حال شده است برای اولین بار گزارش به KP Sharma Oli-چراغ دولت در سال گذشته است. وجود دارد برخی از تظاهرات خیابانی پس از دست دادن خاک نپال به چین پدید آمده در رسانه های محلی اما Oli دولت که متهم با مخالفان خود از تلاش برای دنج تا به چین حزب کمونیست بازی کردن تجاوز توسط چینی ها و کانال خشم عمومی علیه هند بیش از نقشه های جدید صادر شده توسط دهلی نو در ماه نوامبر گذشته پس از سابق ایالت جامو و کشمیر شد و به دو تقسیم سرزمین های اتحادیه.

در عوض PM Oli در ادامه به آمپر تا تفاوت با هند بیش از Kalapani, Limpiyadhura و Lipulekh در سراسر 330 کیلومتر مربع است در این سال پس از مداخله چین کمک به او برای زنده ماندن یک شورش در درون حزب در ماه آوریل است. که مداخله این بدان معنی است که او تا به حال به قراضه دو موجب اعلام شده فقط پنج روز قبل.

ساعت Oli را تصرف کرده بود فرصت پس از دفاع وزیر Rajnath Singh افتتاح 80 کیلومتر جاده به پایان می رسد که در Lipulekh تصویب در مرز با چین است.

تحلیلگران در دهلی نو و کاتماندو بر این باورند که ساعت Oli را سخت فشار به نپال جدید نقشه سیاسی بود و تلاش به شلاق تا فوق العاده احساسات ناسیونالیستی هدف در هند برای تحکیم موقعیت خود در دولت و حزب. این است که چرا او یک دیپلمات در دهلی نو گفت: ساعت Oli نیست اطلاع مجلس قبل از این رای گیری را بر روی نقشه در اوایل این ماه است که او را نادیده گرفته بود پیشنهاد گفتگو بین وزرای امور خارجه دو کشور. به جای او به نمایندگان مجلس این تصور که دولت او مجبور شد به فشار پاکت پس از دهلی نو تا به حال کاهش یافته است پیشنهاد خود برای گفت و گو.

دهلی نو سخت و موقعیت خود را پس از روی نقشه پاک شد توسط پارلمان این ماه تصریح می کند که آن را برای او را به ایجاد یک فضای مساعد در مورد او علاقه مند است در یک گفتگوی دوجانبه در مرز موضوع است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>