چین به نقل از ‘مخرب تهمت’ به ما دستور بسته شدن هوستون کنسولگری

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین گفت: “مخرب تهمت” است که در پشت یک سفارش توسط دولت ایالات متحده برای بستن کنسولگری خود را در هوستون, تگزاس نگهداری می شود و پنج شنبه که مقامات آن هرگز عمل عادی خارج اصول دیپلماتیک.

سخنگوی وزارت خارجه وانگ Wenbin گفت: به منظور نزدیک کنسولگری “نقض قوانین بین المللی و هنجارهای اساسی حاکم بر روابط بین الملل” و “به طور جدی تضعیف چین-روابط ایالات متحده.”

“این است که شکستن پل دوستی بین چین و آمریکا مردم” وانگ به خبرنگاران گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه.

منظور این هفته به نزدیک کنسولگری یکی از چین شش ماموریت در ایالات متحده دیده می شود به عنوان افزایش تنش بین دو اقتصاد بزرگ در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هدایت سرزنش و اقدامات تنبیهی علیه چین پیش از ماه نوامبر آمریکا. پکن گفت: آن را به عمل در پاسخ اگر چه وانگ داد بدون جزئیات در روز پنج شنبه.

روابط بین دو طرف بینی-شیرجه در ماه های اخیر بیش از conronavirus همه گیر و همچنین اختلافات بر تجارت, حقوق بشر, دلار هنگ کنگ و چین ابراز وجود در دریای چین جنوبی است.

در آن بیانیه ای در بسته شدن کنسولگری وزارت امور خارجه گفته است که چینی عوامل سعی در سرقت اطلاعات از امکانات در تگزاس از جمله تگزاس A&M سیستم پزشکی در سطح ایالت و دانشگاه تگزاس مرکز سرطان دکتر اندرسون در هوستون.

وانگ گفت: وجود دارد هیچ پایه و اساسی را که ادعا می کنند.

“این کاملا مخرب تهمت” وانگ گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>