چین خواستار coronavirus هوشیاری هشدار در برابر خوشنودی

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چینی مقامات بهداشت به نام روز سه شنبه خواستار هوشیاری حفظ شود در برابر رمان کروناویروس جدید خوشه ظهور حتی اگر اوج این بیماری همه گیر را تصویب کرده است در کشور که در آن برای اولین بار به نظر می رسد.

در دو هفته گذشته مورد جدید گزارش شده در هفت استان از جمله هوبئی اصلی کانون شیوع این بیماری در اواخر سال گذشته.

روز دوشنبه ووهان, پایتخت, Hubei, گزارش اول آن خوشه ای از عفونت پس از یک مستند در این شهرستان برداشته شد یک ماه پیش.

ظهور خوشه پیشنهاد کرد که ضد اپیدمی اقدامات نمی تواند آرام Mi فنگ سخنگوی ملی کمیسیون بهداشت گفت: رسانه ها جلسه.

در حالی که پیشگیری و کنترل تلاش کرده بود normalised که این معنی نیست که اقدامات می تواند کاسته Mi گفت.

همانطور که از دوشنبه سرزمین اصلی چین تا به حال 115 فعلی موارد تایید شده در حالی که 5,470 نفر تحت آزمایشات پزشکی برای نشانه هایی از رمان coronavirus عفونت است.

یک نگرانی عمده است موارد بدون علامت که نشان می دهد هیچ علائم بالینی عفونت اما گسترش ویروس. تعداد موارد شناخته شده است به عنوان آنها به نظر می رسد تنها در رادار از مقامات بهداشتی زمانی که آنها نشان می دهد تا در آزمون.

در پکن که در آن فقط 13 نفر هنوز در حال درمان می شود, مقامات بهداشت و درمان همچنین هشدار داد در برابر خوشنودی است.

“حتی پس از 13 بيمار را بهبود یافت و مرخص شده از بیمارستان این بدان معنا نیست که در آنجا صفر است خطر پس از آن” لی Haichao رئیس پکن کمیسیون بهداشت گفت: رسانه ها جلسه.

پکن بود که در میان چند مکان در چین که تایید قوانین سختگیرانه در غربالگری و تست شده است. و حتی آن را متوقف تمام پروازهای بین المللی از فرود در شهر به طور مستقیم.

اما در حال حاضر چین به اعتصاب تعادل بین حفظ درجه ای از سلامت عمومی کنترل و کاهش محدودیت های که در آن است تلقی امن برای انجام این کار و بازگشت به جامعه و اقتصاد برای برخی از حالت عادی.

“مهر این شهرستان شد و بسیار موثر روش ما در برخورد با این بیماری همه گیر اما در حال حاضر ما نیاز به پیدا کردن یک تعادل بین رشد اقتصادی و اپیدمی پیشگیری و کنترل” لی گفت.

دولت مجاز سینما, موزه ها و مکانهای تفریحی دیگر در سراسر کشور به تدریج بازگشایی یک حرکت خوش آمدید توسط یک ویروس-آمار بخش خدمات.

اما سالن های عملکرد باید خود عامل ظرفیت در بیش از 30% چین فرهنگ مدیریت انجمن گفت.

عامل ظرفیت اینترنت کافه ها و اماکن تفریحی باید در پوش کمتر از 50 درصد آن را گفت.

دیزنی لند شانگهای بازگشایی در روز دوشنبه برای اولین بار در سه ماه اما محدود روزانه تعداد بازدید کننده به 20 درصد از ظرفیت.

(گزارش شده توسط Liangping گائو Lusha ژانگ و رایان وو; گزارش های اضافی توسط پکن Newsroom; ویرایش توسط اندرو آسمان رابرت Birsel)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>