چین کمان به فشار co-حامیان مالی که به وضوح برای Covid-19 پروب

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سازمان بهداشت جهانی روز سه شنبه به توافق مستقل پروب به این که پاسخ به Covid-19 شیوع است که تحت انتقاد از کشورهای مختلف به خصوص ایالات متحده است.

آن را می پرسد که مدیر کل Tedros Adhanom به یک “بی طرف و مستقل و ارزیابی جامع” از واکنش بین المللی به این بحران از جمله یک پروب که اقدامات و “جدول زمانی خود را مربوط به COVID-19 همه گیر”.

این قطعنامه در ابتدا پیش نویس توسط اتحادیه اروپا بود co-اسپانسر شده از طرف بیش از 130 کشور جهان است.

رئیس جمهور چین که تا به حال در تمام طول شده است در برابر یک کاوشگر به Covid-19 مبدا و یا پاسخ بود دیروز تاکید کرد که پکن شد همه به صورت جامع پروب اما تنها پس از این دنیا بود رو گرفتن در این بیماری که نهفته است آلوده به میلیون ها نفر.

اما چین است که متهم به پنهان کردن اطلاعات در مورد این بیماری تا به حال به تا که موضع در صورت فشار بیش از حد بسیاری از کشورها است.

ایالات متحده است که بازی نقش سرب در مبارزه با چین و سازمان جهانی بهداشت رئیس Tedros Adhanom مجبور موضوع توسط شلیک به شدت دقت نامه تهدید به خروج از این که.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامه که متهم چین پنهان کردن اطلاعات مهم در مورد این بیماری یک تضاد به اداره ی مهاجرت در بهداشت که نام چین از طریق سخنرانی خود تنها با اشاره به پکن به عنوان “یک کشور”.

وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر گفت: سازمان بهداشت جهانی که همه گیر بود “چرخید خارج از کنترل” در بخشی به دلیل پر هزینه “شکست” توسط چه کسی و به نام برای موثر تر کرد.

“وجود دارد یک شکست توسط این سازمان برای به دست آوردن اطلاعات است که جهان نیاز و عدم هزینه های بسیاری از زندگی” الکس آذر گفت: سالانه مجمع.

ایالات متحده که تا به حال رزرو در مورد بخشی از این قطعنامه که همچنین پشت راست از کشورهای فقیر به چشم پوشی از اختراع ثبت شده برای به دست آوردن دسترسی به یک Covid-19 واکسن یا درمان نیز در کنار آن نگرانی به وضوح که تکرار آن نمایش ها در دست زدن به Covid-19 بیماری همه گیر.

دیپلمات ها در ژنو, اما نشان می دهد که گزارش نهایی که ظهور در پایان بررسی واکنش جهانی به شیوع این بیماری ممکن است در نهایت یک متعادل کننده عمل می کنند. پس از این بررسی می تواند در مشورت با کشورهای عضو این احتمال وجود دارد که یک نسخه آن است بیش از حد سخت خواهد بود در نظر گرفته غیر قابل قبول و یا چین یا ایالات متحده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>