چین مقصر هند برای رو کردن مذاکرات در

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پکن: چین روز دوشنبه دوباره سرزنش هند برای شروع خشونت آمیز برخورد در Ladakh را Galwan ولی هفته گذشته که در سمت چپ 20 و نامشخص تعداد از سربازان مرده حتی آن را به عنوان گفت: دو کشور در ارتباط به حل و فصل موضوع از طریق دیپلماتیک و نظامی کانال.

“چینی [طرف] بارها اعلام کرده است که حقوق و اشتباهات از این حادثه بسیار روشن و آغاز توسط طرف هند و مسئولیت نمی کند و بقیه با چین چینی” سخنگوی وزارت خارجه امریکا در بیانیه ای نوشته شده در ماندارین به HT.

“چین همیشه به شدت تابع با موافقت نامه امضا شده بین دو کشور و انجام گشت ها و وظایف بر طرف چینی از خط کنترل واقعی (LAC).”

در این بیانیه اضافه شده پکن امیدوار است که دو طرف خواهد شد “…صادقانه اجرای این مهم اجماع رسیده توسط رهبران دو کشور گام تا ارتباط و هماهنگی در درستی دست زدن به مرز وضعیت و به طور مشترک حفاظت از صلح و آرامش منطقه مرزی”.

چین روز جمعه منتشر و به اصطلاح گام به گام حساب از برخورد. این ادعا Galwan دره “واقع شده است و در طرف چینی از خط کنترل واقعی در غرب بخش از چین-هند مرز” و سرزنش هند برای برخورد.

هند را رد کرده و ادعا می کند از چین حاکمیت بر دره تماس آنها را “اغراق آمیز و غیرقابل دفاع”.

در به طور منظم جلسه روز دوشنبه وزارت خارجه چین نیز حاضر برای به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات از کارکنان و فرماندهان ارتش-به-نظامی ایران در منطقه است. آن را متوقف پرس و جو در مورد تعداد تلفات که افراد ارتش آزادی رنج می برد در این دست به دست مبارزه در 15 ژوئن در Galwan دره.

“چین و هند در ارتباط با یکدیگر برای حل و فصل اوضاع در این زمینه از طریق دیپلماتیک و نظامی کانال. من هیچ اطلاعات برای انتشار در این که” سخنگوی وزارت ژائو Lijian گفت.

ژائو نظر بود که در پاسخ به یک پرس و جو در هند وزیر V K Singh بیانیه روز یکشنبه که در آن او گفت که چین می تواند از دست داده اند و دو برابر این تعداد از سربازان هند از دست رفته در برخورد.

دولت چین حاضر به فاش کردن آن مصدوم و ارقام هر چند تحت کنترل دولت رسانه گفت: هر دو طرف متحمل تلفات شده است.

هندی, پاسخ مستقل نظر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>