چین بازداشت بالا یازدهم منتقد برنامه های سرکوب سیاسی دشمنان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

پلیس در پکن بازداشت یک منتقد صریح از رئیس جمهور چین روز دوشنبه صبح به عنوان دولت او گام خود را به سرکوب تهدید بالقوه به حزب کمونیست ناشی از اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر.

زو Zhangrun یک استاد حقوق در دانشگاه Tsinghua شد دور گرفته شده توسط پلیس از خانه اش در پکن و حومه با توجه به دوست خود Geng Xiaonan, که گفت که او اطلاعات خود را از داخلی یاور و دانش آموزان است. او گفت که او معتقد زو بازداشت شد مربوط به یک کتاب منتشر شده او در نیویورک در ماه گذشته مجموعه, مقالات سیاسی داغدار با انتقاد از Xi و حزب کمونیست حکومت.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت که او تا به حال هیچ اطلاعاتی در مورد دستگیری زمانی که خواسته به طور منظم در طول یک جلسه در روز دوشنبه در پکن.

اخبار زو را بازداشت آمد و به عنوان رسمی حقوقی روزانه گزارش شده است که ویژه گروه کاری سیاسی امنیتی اضافه شده به قانون اجرای وظیفه نیروی اول تاسیس شده در ماه آوریل برای خنثی کردن هر گونه ناآرامی های اجتماعی ناشی از این دولت در پاسخ به این ویروس. گروه “اخیرا” تشکیل اولین جلسه خود در پکن مقاله گفت.

چین قصد دارد کنترل های سخت تر برای مقابله با ناآرامی های اجتماعی بیش ویروس

در جمع آوری آن شد و تاکید کرد که “حفاظت از ایمنی از سیستم سیاسی” و “حفاظت های امنیتی رژیم را” باید اولین اولویت است. مقامات همچنین قول داد به سخت احتیاطی علیه و حرکت به توقف فعالیت های از جمله نفوذ براندازی تروریسم تجزیه طلبی قومی و مذهبی فعالیت است.

یازدهم هشدار داده بود در اوایل Covid-19 بحران است که این بیماری همه گیر تهدیدی به “ثبات اجتماعی” و پس از آن کشور مواجه شده است به انتقاد از کشورها از جمله آمریکا و استرالیا بیش از آن در جابجایی اولیه شیوع. یازدهم دولت بارها ابراز سوء ظن است که کشورهای خارجی پخش می شد با دروغ و تلاش برای دامن زدن به ناآرامی در چین است.

رهبری Guo Shengkun یکی از 25 قدرتمند ترین حزب کمونیست اعضای نیروی کار در ابتدا راه اندازی دو گروه های کاری: یکی برای حفظ نظم اجتماعی و دیگری شامل خطرات در سطح شهرستان است. افزایش تنش های بین المللی در ماه های اخیر به نظر می رسد به آن اضافه شده یکی دیگر از تمرکز: ناشی از نفوذ بازیگران بین المللی در این کشور مردم ،

این حزب در سیاست و قانون کمیسیون گفت: در آن رسمی WeChat حساب در روز دوشنبه که جدید کار گروه جلسه آمد و به عنوان حفظ امنیت سیاسی اولویت می شود “در میان تغییر وضعیت جهانی.” آن را با ذکر نمونه هایی از جمله سیاستمداران آمریکایی “منحرف سرزنش” به چین بیش از شکست آن شامل همه گیر “مداخله” توسط ایالات متحده و تایوان و استرالیا بیش از امنیت ملی قانون در هنگ کنگ و مرگبار درگیری های مرزی با هند است.

فهرست اختلافات بین المللی همچنان به رشد به عنوان چین ادعا میکند قدرت خود را در صحنه جهانی و در دفاع از خود رکورد بر روی ویروس. در ماه های اخیر آن را نیز تا جت جنگنده تمرینات در نزدیکی تایوان درگیری بر سر قلمرو در دریای چین جنوبی متهم دو کانادایی ها آن را بازداشت و تحت تیره شرایط sparred با استرالیا بیش از یک تحقیق به این ویروس را ریشه و اختلاف با اتحادیه اروپا بیش از یک طیف وسیعی از مسائل است.

خاموش کردن منتقدان

زو قرار داده شده بود تحت بازداشت خانگی پس از انتشار یک مقاله در انتقاد یازدهم را یک حکومت به عنوان ریشه و علت آشکار coronavirus بحران است. در یکی دیگر از مقاله در مه زو گفت: چین شد “پس گرد نسبت به مائو تسه تونگ را توتالیتر حکومت” و تبدیل شدن به بیشتر های جدا شده در جهان اضافه کرد: “زمان آن را برای چین به نوبه خود اشتباهات به حقوق و بازگشت به مسیر دنبال یک قانون اساسی مدرن دموکراسی و مردم جمهوری.” هیچ یک از مقالات در دسترس هستند در چین اینترنت.

زو در میان یک لیست در حال رشد از منتقدان که دستگیر شده بودند پس از ماه ژانویه برای نوشتن مقالات lambasting یازدهم را از دست داده و از شیوع کروناویروس و سرکوب مخالفان است. صریح اموال سرمایه دار خیلی مهم رن Zhiqiang بود تحت بررسی قرار داده در ماه آوریل و پس از او به طور گسترده ای در ارتباط با ناشناس مقاله خروج از کشور را “رهبر بزرگ” را به عنوان “دلقک با هیچ لباس بود که هنوز هم مصمم به بازی امپراتور.”

زو Zhiyong یکی دیگر از برجسته مخالف که قبلا خدمت چهار سال را در زندان نوشت, نامه ای سرگشاده خواستار یازدهم به استعفا برای قراضه coronavirus بحران است. او به طور رسمی به اتهام “تحریک به براندازی دولت قدرت” در ماه گذشته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>