چین و آمریکا باید متحد برای مبارزه با کروناویروس’ می گوید: Xi Jinping

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین و ایالات متحده باید “متحد برای مبارزه با” مرگبار coronavirus همه گیر است که ویران جهان گفت: رئیس جمهور چین در تماس با دلار آمریکا در روز جمعه با توجه به رسانه های دولتی.

دو کشور باید درگیر شدند در هفته های اخیر بیش ویروس یازدهم گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که چین “مایل به ادامه اشتراک گذاری تمام اطلاعات و تجربه با ما” گفت: دولت پخش دوربین مدار بسته.

رهبران دو کشور به نظر می رسد به اعتصاب آشتی جویانه تن پس از مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را وزیر امور خارجه مایک Pompeo خشم پکن در این ماه بارها و بارها با اشاره به “چینی ویروس” در هنگام بحث در مورد COVID-19 شیوع اول شناسایی شده در شهر ووهان.

در اوایل این ماه یک سخنگوی وزارت امور خارجه در پکن همچنین پیشنهاد کرد در یک صدای جیر جیر که ارتش ایالات متحده به ارمغان آورد این ویروس به ووهان.

جمعه تماس نیز در محل به آمریکا پیشی گرفت و چین به عنوان کشوری با بیشترین coronavirus موارد — پاتوژن در حال حاضر آلوده بیش از 82,400 مردم در بزرگترین اقتصاد جهان.

یازدهم گفت: چین و آمریکا روابط شد و در “برهه حساس” دوربین های مدار بسته, گفت:, و اضافه کرد که همکاری های متقابلا سودمند و “تنها حق انتخاب است.”

“من امیدوارم که ما را از اقدامات اساسی برای بهبود چین و آمریکا روابط هر دو طرف می توانند با هم کار کنند برای تقویت همکاری در مبارزه با این بیماری همه گیر” او گفت:.

برخی از استانها و شرکت در چین ارائه تجهیزات پزشکی و حمایت از ما و همچنین یازدهم اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>