چین که اجازه می دهد تا برای ردیابی coronavirus’ منشاء rebukes ما خروج حرکت از سازمان ملل متحد بدن

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین روز چهارشنبه انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به رهبری آمریکا حرکت از خروج از سازمان بهداشت جهانی (WHO) در حالی که موافقت اجازه می دهد تا یک تیم از بالا و آژانس بهداشت برای دیدار از این کشور برای ردیابی ریشه های کروناویروس که برای اولین بار پدید آمده در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

این حرکت آمریکا را قبر مفاهیم برای کشورهای در حال توسعه, چینی, سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian گفت:, و اضافه کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تضعیف بین المللی ضد اپیدمی تلاش. او همچنین خواست جامعه بین المللی برای حمایت از چه کسی است.

که ژائو گفت: معتبر ترین و حرفه ای به نهاد های بین المللی در زمینه جهانی بهداشت عمومی امنیت.

همچنین به عنوان خوانده شده | هند ممکن است 2.87 لاخ Covid-19 موارد یک روز زمستان 2021: MIT مطالعه

سازمان ملل متحد به طور رسمی اعلام کرد خروج ما از کسانی که در جولای 6, 2021 پس از دریافت اطلاع از تصمیم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما خروج نمی خواهد اثر را تا سال آینده. که به معنی آن می تواند به معکوس توسط دولت جدید و یا اگر شرایط تغییر می کند.

در یک سری از اتهامات ناروا بارها متهم آژانس از تبدیل شدن به یک عروسک خیمه شب بازی برای چین در طول ظهور coronavirus که برای اولین بار شناسایی شده در چین و گسترش به ماشه جهانی همه گیر.

این آمریکا است که بزرگترین کمک کننده مسئول ارائه آن را با بیش از $450 میلیون نفر در هر سال اما مدیون حدود 200 میلیون دلار در حال حاضر و گذشته اند. تعهدات مالی باید توسط ما قبل از خروج می تواند به نهایی شدن, خبرگزاری آسوشیتد پرس گزارش داد.

در این دیدار که تیم به چین ژائو گفت: تصمیم گرفته شد پس از مشورت با مقامات آژانس.

که DG Tedros Adhanom Ghebreyesus خبر داد و گفت: یک تیم از کارشناسان که بازدید خواهد کرد چین در این آخر هفته و کار با همتایان چینی خود به شناسایی انسان و دام (حیوان به انسان) منبع این بیماری همه گیر.

همچنین بخوانید: بیش از 6 ماه به Covid-19 بحران 5 رمز و راز است که هنوز کفن coronavirus

“ما به پایه اجماع با کسی که ویروس ردیابی علمی است که باید انجام شود تحت تحقیقات بین المللی و همکاری با دانشمندان” ژائو گفت.

کارشناسان از چین و خواهد شد که در قرعه کشی این کار دامنه و وظایف یک کارشناس بین المللی گروه رهبری که ژائو گفت.

که با توجه به ژائو معتقد است ویروس ردیابی یک فرآیند مداوم است که ممکن است شامل بسیاری از کشورها و مناطق و سازمان انجام خواهد شد شبیه بازديد به دیگر کشورها و مناطق به عنوان لازم است.

که اعتقاد بر این است که ویروس ردیابی یک فرآیند مداوم است که ممکن است شامل بسیاری از کشورها و مناطق و سازمان انجام خواهد شد شبیه بازديد به دیگر کشورها و مناطق به عنوان لازم ژائو گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>