چین اذعان تلفات در Galwan برخورد ادعا می کند ‘تعداد بسیار بالا’

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین رنج می برند نیست سنگین تلفات مرگبار نزاع و جدال با نیروهای نظامی در شرق لاداخ در ژوئن 15 و نشان داد این تعداد به دلیل مقایسه می تواند هم بزنید تا خصومت و یک مقام چینی گفته دیپلمات های خارجی در روز چهارشنبه.

صحبت کردن با یک گروه را انتخاب کنید از دیپلمات ها در وزارت خارجه چین روز چهارشنبه بعد از ظهر او Xiangqi معاون مدیر کل از مرز و اقیانوس امور گفت: “…تلفات در طرف چینی بودند بسیار سنگین است”.

او افزود: علت آشکار تلفات اعداد است زیرا پکن نمی خواهند به هم بزنید تا احساسات.

“دقیق تلفات نمی شد به اطلاع عموم چین نمی خواهم رسانه ها به آن بازی است. در حال حاضر زمان برای هر دو طرف برای یافتن راه هایی برای د-تشدید این وضعیت و بازگرداندن ثبات. مقایسه ممکن است باعث تضاد در هر دو طرف است و نه مفید” او در این جلسه گفت: منابع دیپلماتیک گفته Hindustan Times.

این اولین بار است که یک مقام دولتی اذعان کرده است که این هواپیما دچار تلفات و توضیح داد که دلایل آشکار نیست تعداد زخمی یا مرده.

در حالی که ارتش هند از دست داد 20 سربازان در طول 15 ژوئن خشونت برخورد پکن نشان داد که ارقام تلفات هر چند دولت خود را کنترل رسانه ها اذعان کرده است که هر دو طرف متحمل ضرر و زیان است.

PLA را مصدوم ارقام شده است تمرکز از حدس و گمان است.

چینی, سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian کرد و گفت: این گزارش ادعا بیش از 40 PLA نیروهای نظامی کشته شد “خبر جعلی”.

در میان کشورهای به نام برای چهار جلسه در وزارت شامل اکثر کشورهای آسیای جنوبی به استثنای پاکستان, انجمن کشورهای جنوب شرق آسیا (آسه آن) در کشورهای ژاپن و کره جنوبی.

آمریکا و کشورهای اروپایی و استرالیا در میان کشورهای دعوت شده به این جلسه که به مدت حدود 20 دقیقه.

ظرف مدت کوتاهی که از طول زمان او بارها و بارها سرزنش دهلی نو برای برخورد.

او گفت: دیپلمات های خارجی است که هند نقض موافقت نامه های دو جانبه رسیده در خط کنترل واقعی (LAC) از جمله ماده 1 از سال 1993 توافق و ماده 2 از سال 1996 قرارداد.

در سال 1993 توافقنامه این مقام چینی با اشاره به “توافق بر سر حفظ صلح و آرامش در امتداد خط کنترل واقعی در هند-چین در مناطق مرزی”

چلیپا مقاله 1 در این قرارداد رسمی گفت: “این است: “دو طرف دارد و از نظر هند و چین مرز سوال باید حل و فصل از طریق مسالمت آمیز و دوستانه مشاوره. نه طرف باید استفاده یا تهدید به استفاده از زور در برابر دیگر هر وسیله.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>