چین رها رشد هدف کاهش دفاع از افزایش بودجه برای سال 2020 در میان همه گیر

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین برای اولین بار در دهه نمی خواهد که یک رشد تولید ناخالص داخلی هدف برای سال 2020 با توجه به اقتصادی جهانی عدم قطعیت به دلیل Covid-19 گیر دولت کار گزارش منتشر شده توسط Premier لی کچیانگ در روز جمعه گفت.

برتر Li خواندن این گزارش در راه اندازی کوتاه سالانه کنگره ملی خلق (NPC) – چین مهر و موم لاستیک مجلس — جلسه در پکن روز جمعه حمایت حمایت دولت برای کمک به شیوع بیماری-آمار اقتصاد و تنظیم گسترده اقتصادی اهداف خود را برای سال.

در پیش نویس بودجه گزارش ارائه شده به شرکت ملی صنایع پتروشیمی دولت نیز تنظیم 6.6 درصد نرخ رشد برای دفاع از خود در بودجه کمتر از 7.5 درصد افزایش در سال 2019 یک مبلغ سرمایه گذاری که از نزدیک دنبال کرد در سطح جهان است.

پیشنهاد بودجه دفاعی می ایستد در 1.268 تریلیون یوان ($178 میلیارد دلار) با توجه به بودجه است.

چین بودجه دفاعی برای سال 2019 شد 1.19 تریلیون یوان تا 7.5 درصد از سال 2018 است.

چین حفظ کرده است تک رقمی رشد سالانه آن دفاع بودجه پس از سال 2016.

انتظار بر این بود که چین بودجه دفاعی در نرخ پایین تر از سال های سال به دلیل Covid-19 همه گیر که کشته و بیمار بیش از 87000 و کتک اقتصاد چین به پیمانکاری.

اقتصاد کشور کاهش 6.8 درصد در سه ماهه اول سال 2020 در مقایسه با سال قبل از آن به عنوان رمان coronavirus گسترش از مرکزی چین در شهر ووهان در استان هوبئی استان که در آن پدید آمده در اواخر سال گذشته.

“ما مجموعه ای از یک هدف خاص برای رشد اقتصادی در این سال است. دلیل این است که کشور ما خواهد شد برخی از عوامل است که دشوار است برای پیش بینی در توسعه آن با توجه به عدم اطمینان در مورد Covid-19 همه گیر و جهانی اقتصادی و تجارت و محیط زیست” لی به نقل از به نقل از رسانه های رسمی در حالی که خواندن این گزارش کار در تالار بزرگ مردم در صبح روز جمعه.

بر اساس این گزارش چین با هدف قرار دادن یک 2020 کسری بودجه حداقل 3.6 درصد از تولید ناخالص داخلی بالاتر از سال گذشته 2.8 درصد و ثابت سهمیه محلی-دولت پیوند ویژه ای در صدور 3.75 تریلیون یوان ($527 میلیارد دلار) از 2.15 تریلیون یوان.

چین نیز مسئله 1 تریلیون یوان در ویژه اوراق قرضه خزانه داری برای اولین بار در این سال است.

دولت محلی اوراق قرضه می تواند به طور عمده مورد استفاده برای تامین مالی پروژه های زیربنایی در حالی که ویژه اوراق قرضه خزانه داری می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از شرکت ها و مناطق آمار شیوع کروناویروس, برای یارانه ها برای تحریک مصرف و یا برای تقویت ساختار سرمایه از بانک های کوچک تحلیلگران گفته خبرگزاری رویترز،.

کار گزارش اضافه شده است که دولت چین تعیین کرده است هدف از ایجاد نه میلیون جدید مشاغل شهری نسبت به 11 میلیون در سال گذشته یک نظر سنجی شهری نرخ بیکاری از حدود 6 درصد در مقایسه با 5.5 درصد در سال گذشته است.

“ما باید روشن شود که تلاش ها برای ایجاد ثبات در اشتغال اطمینان از استانداردهای زندگی, از بین بردن فقر و جلوگیری و خنثی کردن خطرات باید بیمه های اقتصادی پس از حصول اطمینان از ثبات عملکرد اقتصادی است که از مهم اهمیت” کار گزارش گفت:.

“ما باید به دنبال اصلاحات و باز به عنوان وسیله ای برای ایجاد ثبات در اشتغال و اطمینان مردم را به خوبی تحریک مصرف انرژی بازار و دستیابی به رشد پایدار است. ما نیاز به فروغ یک مسیر جدید است که ما را قادر می سازد برای پاسخ موثر به شوک و حفظ رشد مثبت چرخه.”

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>