چین رها تولید ناخالص داخلی هدف در “عدم اطمینان” توجه به Covid-19

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین رها معمول آن عمل تنظیم عددی هدف برای رشد اقتصادی سال جاری با توجه به آشفتگی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به متن برتر لی کچیانگ سالانه سیاست آدرس در روز جمعه.

“من می خواهم به اشاره است که ما مجموعه ای از یک هدف خاص برای رشد اقتصادی در این سال” در این گزارش است. “دلیل این است که کشور ما خواهد شد برخی از عوامل است که دشوار است برای پیش بینی در توسعه آن با توجه به عدم اطمینان در مورد Covid-19 همه گیر و جهانی اقتصادی و تجارت و محیط زیست است.”

تغییر دور از یک هدف برای رشد تولید را می شکند با دهه از حزب کمونیست برنامه ریزی عادات و پذیرش عمیق پارگی که این بیماری باعث شده در جهان به دومین اقتصاد است. با چشم انداز رشد بسته نیز در تلاش شرکای تجاری برای مهار این بیماری همه گیر دولت است و تغییر تمرکز خود را به اشتغال و حفظ ثبات است.

Li آدرس نیز موجود اعلام برنامه ای برای اعمال امنیت ملی قانون در هنگ کنگ توسعه که تحت فشار قرار دادند سهام وجود دارد پایین تر است. یوان ثابت بود در حالی که جزئیات بیشتر در مورد اوراق قرضه صدور کمک درایو بازده معیار چینی 10 ساله اوراق قرضه دولتی را به 2.625% عنوان برای پایین ترین میزان در دو هفته.

لی گفت: دولت در حال تنظیم یک هدف برای شهری ایجاد شغل بیش از 9 میلیون شغل کمتر از 2019 هدف از حدود 11 میلیون و یک هدف برای شهری مورد بررسی نرخ بیکاری از حدود 6 درصد بالاتر از سال 2019 هدف با توجه به سند.

بازتاب جنجال های اخیر بیش از “فاز یک” معامله تجاری با ایالات متحده امضا شده در اوایل این سال و قبل از همه گیر را شکست لی گفت: چین با آمریکا به اجرای توافق است.

کسری بودجه هدف گسترده تر بود به بیش از 3.6 درصد از تولید ناخالص داخلی دلالت به طور قابل توجهی بزرگتر از کمبود 2019 را هدف 2.8٪. بیشتر صرف در تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد و کنترل گسترش از coronavirus تامین می شود با صدور 1 تریلیون یوان ($141 میلیارد دلار) در بدهی.

برای کمک به تامین مالی سرمایه گذاری های زیربنایی های محلی خواهد شد موضوع 3.75 تریلیون یوان در محلی خاص اوراق قرضه این سال است. این افزایش از سال 2019 را سهمیه 2.15 تریلیون. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود یک صدور تا 4 تریلیون یوان.

دولت زبان در سیاست های پولی نگه داشته بود اساسا با عدم تغییر موضع باقی مانده “محتاطانه” و همچنین “انعطاف پذیر” و “مناسب است.” زبان انگلیسی گزارش همچنین گفت که سیاست پولی جدید ابزار خواهد بود توسعه یافته به “به طور مستقیم تحریک اقتصاد واقعی است.”

“این بسیار مهم است که ما مراحل را به اطمینان حاصل شود شرکت می تواند امن وام های بیشتر به راحتی و ترویج مداوم کاهش نرخ بهره” با توجه به گزارش.

کلید رهبران نشسته در دو ردیف پشت Li سکو به خوبی فاصله و بدون ماسک صورت. مقامات پشت تر بودند از نزدیک بسته بندی شده و با پوشیدن ماسک به عنوان بودند گوش دادن صدها نفر در سالن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>