کودکان ‘مجلس’ در مورد اتحادیه بودجه وعده last-child-به عنوان اولین اولویت

نوشته شده توسط Christina جورج | دهلی نو | به روز شده: فوریه 10 سال 2020 12:34:09 pm

Union budget 2020, National Inclusive Children’s Parliament (NICP), chidlren;s parliament, child rights, child abuse, child traficking, child healthcare india, india news, indian exprss news در طول جلسه آموزش کودکان ذکر شده 17 اهداف که شامل صفر گرسنگی برابری جنسیتی و حمایت از کودکان.

کودکان از سراسر کشور بودند ‘سوگند’ به صورت ملی فراگیر کودکان پارلمان (NICP) در هفته گذشته برای بحث در مورد حقوق کودک و اتحادیه بودجه سال 2020 است. 75 جوان طرفداران بخشی از نه مال من است, کمپین حمایت از حقوق کودک متعهد به ایجاد یک فراگیر هند با فرمول خود را از “آخرین فرزند خود را به عنوان اولین اولویت است.”

پیشرو مجلس در دان Bosco مدرسه در را بخواهم Vihar شد 13 ساله Ram کومار ‘رئیس جمهور’ از NICP. چادری سفید ترد مد-pyjama و برگزاری یک پلاکارد از حق آموزش و پرورش و رم و تأکید بر نیاز به کیفیت آموزش و پرورش است. به نقل از یک بودجه گزارش الحق یکی دیگر از سازمان های غیر دولتی برای حقوق کودک گفت: سهم آموزش و پرورش کودک در این اتحادیه می ایستد بودجه تنها در 2.18 درصد است.

“این مسئولیت دولت است که نه تنها به اعطای حق آموزش به کودکان بلکه به تخصیص بودجه برای کیفیت آموزش و پرورش از جمله زیرساخت های بهتر و بیشتر معلمان اواسط روز غذا طرح و برای رشد بهتر کودکان گفت:” کلاس 8 دانش آموز در یک مدرسه دولت در دهلی نو.

Union budget 2020, National Inclusive Children’s Parliament (NICP), chidlren;s parliament, child rights, child abuse, child traficking, child healthcare india, india news, indian exprss news پس از تحت یک آموزش در اتحادیه, بودجه, حقوق, قانون, جهانی و اهداف مربوط به کودکان در دهلی نو کودکان گرفته تا 99-چالش روز به آدرس مسائل مربوط به کودکان در ایالات مربوطه می باشند.

با استناد به نمونه ای از کشمیر, Kajol, 11, معاون رئیس جمهور از NICP از بنگال غربی گفت: کودکان در مناطق درگیری رنج می برند بیشتر است. “مدارس بسته شدند برای ماه ها در کشمیر شده است. آموزش و پرورش فرزندان را تحت تاثیر قرار بسیاری از متوقف رفتن به مدرسه در ترس است. کودکان در مناطق جنگی رنج می برند هر دو ذهنی و جسمی است.”

با توجه به گزارش الحق کودکان سهم در بودجه کاهش یافته است از 3.29 درصد در 2019-2020 به 3.16 درصد در 2020-2021. تخصیص برای حفاظت از کودکان نیز کاهش یافته و حاشیه ای با 1.43 درصد در این بودجه است.

این سازمان از NICP برادر استیو Rocha گفت: هدف پشت شروع یک فراگیر, ‘مجلس’ از کودکان است که برای تشویق کودکان به صدای نگرانی های خود را تبدیل به حل مشکل و یادگیری زبان از حقوق.

Union budget 2020, National Inclusive Children’s Parliament (NICP), chidlren;s parliament, child rights, child abuse, child traficking, child healthcare india, india news, indian exprss news مسائل مانند کودک traficking و سوء استفاده نیز تحت پوشش در کودکان را کشتند.

“بودجه برای کودکان به نظر می رسد تبدیل شده اند بیشتر در مورد حسابداری عمل و عدد خرد از برنامه ریزی برای رفاه کودکان است. این مهم است که حتی شامل آخرین کودک آسیب پذیر برای ایجاد یک فضای امن برای کودکان در کشور ما, ” او گفت:.

“مشارکت کودکان باید به یک اولویت در حال حاضر از آن خواهد شد نه تنها کمک دولت به درک نگرانی از کودکان آسیب پذیر, اما آن نیز کمک خواهد کرد که تخصیص بودجه برای آنها را در یک راه موثر” اضافه شده Rocha.

پس از تحت یک آموزش در اتحادیه, بودجه, حقوق, قانون, جهانی و اهداف مربوط به کودکان در دهلی نو کودکان گرفته تا 99-چالش روز به آدرس مسائل مربوط به کودکان در ایالات مربوطه می باشند.

تازه انتخاب شده ‘نخست وزیر و’ NICP, Premkit Lepcha یک دختر قبیله ای از راه دور Dzongu شمال هند گفت: او را به نوشتن نامه به پلیس به اطمینان حاصل شود که هیچ کودک قاچاق شده و یا مورد آزار قرار گرفته.

به طور مشابه, جوان Chondu Mihu از آروناچال پرادش گفت: او را نگه panchayat برای کودکان در روستای خود را هر هفته به آدرس نگرانی های خود را با کمک از ایجاد کرد sarpanch و معلمان مدارس.

در طول جلسه آموزش خود کودکان نیز ذکر شده 17 اهداف که شامل صفر گرسنگی برابری جنسیتی و حمایت از کودکان.

Union budget 2020, National Inclusive Children’s Parliament (NICP), chidlren;s parliament, child rights, child abuse, child traficking, child healthcare india, india news, indian exprss news با توجه به NICP هدف پشت شروع یک فراگیر, ‘مجلس’ از کودکان است که برای تشویق کودکان به صدای نگرانی های خود را تبدیل به حل مشکل و یادگیری زبان از حقوق.

هسته تیم NICP که با حضور دهلی مجمع جلسه در ماه نوامبر سال 2019 با هدف نشان دادن کودکان در هر دولت و مجلس در جلسه به بیان دولت عاقلانه و نگرانی است.

Ram, انعقاد ‘جلسه پارلمان’, متعهد به کار را برای “تمام حقوق برای کودکان است.”

نه مال من است, کمپین برگزار شده توسط Pratyek و دارای یک شبکه بزرگ از سازمان های غیر دولتی از سراسر کشور است. همچنین با هدف ارسال 100 ‘کودک نمایندگان مجلس’ به مجلس در سال 2020 است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر