کودکان مورد استفاده توسط J&K تروریست ها و مائوئیست ها: آمریکا گزارش

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کودکان به عنوان جوان به عنوان 14 در حال استخدام و استفاده غیر دولتی گروه های مسلح یا سازمانهای تروریستی در ضد فعالیت های دولت در جامو و کشمیر با توجه به یک گزارش جدید توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده.

به گزارش قاچاق انسان 2019منتشر شده در پنج شنبه نیز گفت: کودکان به عنوان جوان به عنوان 12 به زور و استفاده شده توسط شورشیان مائوئیست به مسئولیت رسیدگی به سلاح و مواد انفجاری تعبیه) و در برخی موارد به عنوان سپر انسانی جای دیگر در هند است. شورشیان مائوئیست همچنین شرکت در برده داری جنسی در اردوگاه های خود را, گفت:, گزارش.

استفاده از “کودک سربازان” برای تبلیغ شایع است به خصوص در مناطق متاثر از جناح چپ افراطی گری (پخش) در ایالت چتیسگر و Jharkhand, این گزارش گفت:.

این ادعا که هند نیست به طور کامل با استانداردهای حداقل در از بین بردن قاچاق انسان ما را نگه داشته است این کشور در ردیف 2 دسته از کشورها بر اساس آن تلاش برای مبارزه با این عمل است . هند قرار داده شده در ردیف 2 دسته در قاچاق انسان برای تقریبا یک دهه است.

برای قرار دادن همه چیز در زمینه ردیف 2 رتبه بندی با توجه به کشورهایی که به طور کامل پیروی با ضد قاچاق انسان, اقدامات, اما در حال تلاش برای انجام این کار است. کشورهایی که به طور کامل در انطباق با اقدامات در ردیف 1.

این گزارش گفت: خشونت فیزیکی علیه قربانیان قاچاق – در هر دو شرایط کار اجباری و قاچاق جنسی – شایع بود در هند و “برخی از قاچاقچیان نیروی زنان و دختران به تصور و تحویل نوزادان برای فروش”.

“قاچاقچیان بهره برداری از میلیون ها نفر از مردم در جنسی تجاری در هند است. قاچاقچیان هدف قرار دادن زنان و دختران بلکه متقلبانه استخدام تعداد قابل توجهی از نپالی و بنگلادشی زنان و دختران به هند به صورت قاچاق جنسی. علاوه بر این قاچاقچیان بهره برداری از زنان و دختران از آسیای مرکزی اروپایی و آفریقایی در کشورهای جنسی تجاری به خصوص در گوا” در این گزارش است.

“هند یک منبع جنسی کودک گردشگران و یک قسمت را برای کودک گردشگری جنسی” این گزارش گفت:.

آن افزود: “قاچاقچیان برای ربودن و نیروی هندی و نپالی زنان و دختران به کار به عنوان “ارکستر رقصندگان’ در هند به ویژه در ایالت بیهار که در آن دختران با انجام رقص گروه تا زمانی که آنها را به بازپرداخت بدهی های ساخته. قاچاقچیان بهره برداری از زنان و کودکان در قاچاق جنسی در مذهبی و مراکز زیارتی و توریستی.”

این گزارش گفت: قاچاقچیان انسان شد به طور فزاینده ای با استفاده از فن آوری های آنلاین به منظور تسهیل جنس قاچاق و جعلی استخدام.

“برخی قاچاقچیان برای ربودن کودکان از اماکن عمومی از جمله ایستگاه های راه آهن و جلب دختران با مواد مخدر و نیروی دختران جوان از 5 سال در قاچاق جنسی به تزریق هورمون به نظر می رسد در خانه” را گفت.

برخی از فاسد مأموران اجرای قانون که عمده نقش آنها به عنوان “حفاظت از مشکوک قاچاقچیان و صاحبان فاحشه خانه از اجرای قانون تلاش و گرفتن رشوه از قاچاق جنسی موسسات و خدمات جنسی از قربانیان” این گزارش گفت:.

نه تنها که در این گزارش اشاره کرد که قاچاقچیان ترتیب شم ازدواج در هند و غرب و کشورهای آسیایی به موضوع زنان به قاچاق جنسی.

بر اساس این گزارش مقامات به تازگی شناسایی هندی کار اجباری قربانیان در ارمنستان پرتغال ساحل عاج و زامبیا و هندی زن فیلم قربانیان قاچاق در کنیا.

“قاچاقچیان بهره برداری Rohingya سریلانکا تامیل و دیگر مهاجر در انجمن و کار قاچاق. قاچاقچیان موضوع برخی از پسران از آسام بیهار و اوتار پرادش متحده به کار اجباری در نپال” به آن اضافه شده است.

همانطورکه دولت هند به وزارت امور خارجه آمریکا گفت: “دولت کاهش یافته و تحقیقات و تعقیب و مورد محکومیت قاچاقچیان و تبرئه رای برای قاچاقچیان افزایش یافته و به 83 درصد”.

آن افزود: “اجرای قانون کاهش قربانی شناسایی تلاش های دولت گزارش آن را تا به حال تنها شناسایی حدود 313,000 پیوند کارگران از سال 1976 — کمتر از چهار درصد از سازمان های غیر دولتی’ برآورد حداقل هشت میلیون قربانیان قاچاق در هند اکثریت هستند که پیوند می خورند, کارگران.”

آن افزود: “سازمان های غیر دولتی برآورد پلیس نیست فایل دپو {اولین گزارش اطلاعات} در حداقل نیمی از گزارش پیوند کار موارد متناقض با سازمان های غیر دولتی گزارش 17 از 36 ایالت و سرزمین نیست شناسایی هر گونه پیوند کار قربانیان در سال 2017 یا 2018.”

با استناد به داده ها از ملی جرم و جنایت سوابق دفتر (NCRB) این گزارش گفت که در سال 2018 دولت هند گزارش 1,830 قاچاق موارد زیر هندی قانون مجازات اسلامی (IPC) و ادامه داد: کاهش از 2,854 موارد در سال 2017 و 5,217 موارد در سال 2016.

به ما گزارش خاص ذکر مرکزی دفتر تحقیقات (CBI) پروب به سوء استفاده جنسی از دختران و پسران در خانههای امن در بیهار و اوتار پرادش است.

بانک مرکزی در این گزارش گفت: تکمیل تحقیقات به 16 بیشتر سوء استفاده پناهگاه و ثبت هزینه در 12 موارد اضافی. ابتکارات در زمینه های اضافی 19 فیرث در برابر برخی از 94 دیگر دولتی خانههای امن در بیهار.

“با وجود این اقدام در بیهار عدم تحقیقات مشکوک به قاچاق جنایات و گسترده تر فیزیکی و سوء استفاده جنسی از قربانیان قاچاق در دولت-اجرا و تامین پناهگاه در کشورهای دیگر با توجه به گسترده سهل انگاری ایجاد یک فضای معافیت از مجازات برای پناهگاه کارکنان و مقامات دولتی برای شرکت در قاچاق” در این گزارش است.

گزارش سرزنش پلیس هند به صورت گسترده مصونیت از مجازات است که با قاچاق و جرایم متعهد هستند.

“برخی از پلیس و مقامات دولت حفظ این دیدگاه که جامعه حق دارد برای قرار دادن پایین طبقه افراد در پیوند و کار کودکان که گاهی اوقات مانع شناسایی و بررسی چنین مواردی است. سازمان های غیر دولتی در سراسر چندین متحده گزارش سیاسی متصل افراد از جمله محلی و ایالتی سیاستمداران برگزار شد که کارگران در پیوند کار در بخش کشاورزی و در کوره های آجر با موفقیت اجتناب دادستان است. برخی از اجرای قانون گزارش دریافت رشوه از قاچاق جنسی موسسات و خدمات جنسی از قربانیان در ازای هشدار به قاچاقچیان از آینده حملات” آن را گفت.

“عدم کافی اراده سیاسی در بسیاری از کشورهای آدرس پیوند کار مانع تلاش های سراسر کشور” به آن اضافه شده است.

پراکاش سینگ سابق رئیس پلیس اوتار پرادش گفت: “مشکل این است که قطعا وجود دارد. این یک واقعیت اذعان کرده است که پذیرفته شده توسط دولت هند که Naxals {مرطوب شورشیان} استفاده از کودکان برای حمل اقلام و یا حتی با استفاده از آنها به عنوان خبرچین.”

سینگ افزود: “بله, پلیس هند, مشکلات, اما آنها بسیار کار بیهوده انجام, جایی که آنها باید به دنبال سفارشات از طبقه سیاسی. اما من فکر می کنم پلیس هند در حال انجام یک کار بهتر از پلیس آمریکا.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>