کودکان بیشتر انعطاف پذیر در برابر Covid-19: نیشتر مطالعه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

اکثر کودکان با Covid-19 در 26 کشور شانس خوبی بالینی در مقایسه با بزرگسالان, با توجه به بررسی مطالعات انجام شده که ارزیابی تحقیقات منتشر شده در طول چهار ماه اول سال از این بیماری همه گیر.

دانشمندان از جمله کسانی که از دانشگاه تگزاس در ایالات متحده انجام شده بزرگترین نظاممند به تاریخ از کودکان و بزرگسالان جوان با Covid-19 ارزیابی داده های بالینی بیش از 7,500 افراد است.

در یافته های منتشر شده در مجله EClinicalMedicine مجله لانست آنها گفت: نزدیک به یک پنجم از کودکان جمعیت با Covid-19 آیا نمایشگاه هر گونه علائم و 21 درصد از کودکان به نمایش گذاشته تکه تکه علائم بافت جراحت در ریه اشعه ایکس.

محققان گفتند 5.6 درصد از کودکان مورد بررسی در این مطالعات از رنج co-عفونت مانند آنفولانزا در بالای Covid-19 و کمی بیش از 3 درصد بستری در بخش های مراقبت ويژه.

هفت مرگ گزارش شده با توجه به بررسی و پژوهش است.

“اطلاعات ما وارد شده است از 131 مطالعات و شامل 7,780 بیمارانی که دهانه کودکان طیف سنی” گفت: مطالعه ارشد نویسنده آلوارو مریرا از دانشگاه تهران.

این تحقیقات گزارش شده شایع ترین علائم کمی آزمايشگاهی و توصیف X-ری اسکن ویژگی های کودکان با Covid-19.

“ما خلاصه درمان است که تجویز و پیشنهاد اولیه نگاه اجمالی از یک تعداد انگشت شماری از بیماران که ملاقات مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) معیارهای multisystem التهابی سندرم در کودکان” مریرا گفت.

با توجه به این مطالعه شایع ترین علائم شبیه به جمعیت بودند و تب و سرفه — موجود در 59 و 56 درصد از کودکان جمعیت بود.

در 233 نفر از دانشمندان گفت:, گذشته, پزشکی, تاریخچه اشاره شد با 152 کودکان در گروه ارائه با سیستم ایمنی بدن یا زمینه ای تنفسی یا بیماری قلبی.

“اگر چه ما در حال شنیدن در مورد اشکال شدید بیماری در کودکان, این اتفاق بسیار نادر شرایطی” مریرا گفت.

بر اساس اقدامات آزمایشگاهی اشاره کرد در بررسی مطالعات دانشمندان گفت: کودکان Covid-19 بیماران غیر طبیعی سطوح مولکول های معنابخش التهاب در بدن مانند کراتین کیناز اينترلوکين-6 و procalcitonin.

به گفته دانشمندان تنها تعداد کمی از بیماران ملاقات ورود برای multisystem التهابی سندرم در کودکان است. آنها گفت: بیماری بیماری در این کودکان به موازات شدید اشکال از Covid-19 در بزرگسالان دیده می شود.

“کودکان با التهاب سيستميک بودند کاهش قابل توجهی در میزان لنفوسیت خون در بدن” مریرا گفت. Covid مثبت کودکان که به شکل افراطی از این بیماری تا به حال 42 درصد از سلول های ایمنی به نام لنفوسیت در خون خود در مقابل 11 درصد در کودکان با multisystem سندرم او اضافه شده است.

دانشمندان گفت: نارسایی کلیه دیده می شد نه در کودکان مبتلا به نارسایی کبد نیز در نه و شوک در 19.

گفتند تهویه مکانیکی مورد نیاز بود و در 42 بيمار. در حالی که بررسی پژوهش شواهدی را فراهم می کند که کودکان با COVID-19 به طور کلی پیش آگهی بهتر دانشمندان گفت: مطالعات مورد نیاز برای تایید یافته و “درک بهتر است که بیماران در معرض خطر ابتلا به التهاب شديد و multiorgan شکست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>