چیدمبرم توییتهایی تصویر ماهواره ای برای حمله به دولت بیش از هند و چین مرز موضوع

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ارشد کنگره رهبر P چیدمبرم در روز شنبه با استفاده از یک تصویر ماهواره ای به سوال دولت در طول مرز مناقشه با چین در شرق لاداخ را Galwan دره.

سابق اتحادیه وزیر توییت یک روز پس از کنگره راه اندازی یک کمپین آنلاین, #SpeakUpForOurJawans خواستار شفافیت از مرکز بیش ادعا چینی تاخت و تاز به سرزمین های هندی.

بیست و سربازان 16 بیهار نظام از جمله آن افسر فرمانده سرهنگ B Santosh ببو کشته شدند در 15 ژوئن در گشت نقطه 14 در لاداخ در طی یک درگیری با ارتش چین.

حزب کنگره مطرح شده زمین و حمله به دولت برای آنچه در آن خواستار آن سکوت بیش از این مرز موضوع است.

“نقطه تفاوت بین مارس 22 و 22 ژوئن 2020 در هند و چین مرز” چیدمبرم توییتی در روز شنبه.

یک روز قبل از کنگره و رئیس جمهور سونیا گاندی مادر راهول گاندی و پدر پریانکا گاندی Vadra شدت حمله به نخست وزیر نارندرا مودی بیش از هند و چین مرز بست و از دولت خواسته به مردم را به اعتماد به نفس در حد مناطق در حال اشغال توسط سربازان چینی.

ارشد دیگر رهبران حزب مانند احمد Patel, Ghulam Nabi, Azad چیدمبرم همراه با کنگره همکاری اعضای کمیته حزب دولت ستاد و قانونی رهبران حزب نیز صادر شده ،

در بخش Bharatiya Janata Party (BJP) شده است با حمله به کنگره اجازه می دهد حتی بیشتر تاخت و تاز در طول رژیم و همچنین شارژ کردن حزب برای استفاده از پول به صندوق راجیو گاندی پایه و اساس است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>