چیدمبرم نشان می دهد طرح در خطوط ما طرح برای حفاظت از دستمزد کارگران

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: مارس 29 سال 2020 3:18:05 pm

p chidambaram, chidambaram on interest rates, chidambaram attacks govt over interest rests, interest rates on PPF وزیر دارایی سابق P چیدمبرم از دولت خواست برای اطمینان از مارس ماه حقوق و دستمزد کارگران است. (فایل)

ارشد کنگره رهبر P چیدمبرم جمعه از دولت خواست به اعلام یک طرح روی خطوط “چک protection program” در ایالات متحده برای حفاظت از حقوق و دستمزد از 12 کرور کارکنان در پی در سراسر کشور coronavirus مستند.

“زمان از جوهر. در غیاب یک سیگنال روشن از کمک از دولت در طول این زمان بسیار دشوار است بخش خصوصی خواهد بود مجبور به توسل به مقیاس بزرگ دیوان کیفری بینالمللی ارجاع شود و اخراج خواهد شد که نابودی معیشت صدها میلیون نفر از مردم” سابق وزیر دارایی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی از طریق ویدئو کنفرانس.

“ما می خواهیم نخست وزیر به گام فوری و اعلام یک بسته کمکی به حفاظت از حقوق و دستمزد/حقوق و پرداخت چک است که با توجه در چند روز آینده,” او گفت: اصرار دولت برای اطمینان از مارس ماه حقوق و دستمزد کارگران در هر دو در MSME و غیر MSME بخش است.

چک Protection Program (PPP) یک برنامه وام می آید که تحت Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون که تصویب شد در مجلس نمایندگان آمریکا و سنا در ماه گذشته. حدود 350 میلیارد برنامه PPP در نظر دارد به ارائه وام به کسب و کار برای تضمین هشت هفته از حقوق و دستمزد و هزینه های دیگر برای کمک به کسانی که کسب و کار باقی می ماند مناسب و اجازه می دهد تا کارگران خود را به پرداخت صورتحساب خود را.

تکرار کرد و خود را ایستاده در MSME بخش چیدمبرم از دولت خواست به اعلام یک بسته ویژه برای این بخش و ارائه کمک های مالی به ایران برای مبارزه با رمان coronavirus بیماری همه گیر.

در آوریل 25, کنگره, رئیس جمهور سونیا گاندی نوشته بود به نخست وزیر نارندرا مودیدرخواست او برای اعلام یک بسته مالی برای احیای MSME بخش — از جمله تخصیص تومان 1 لاخ کرور روپیه برای هر یک از حصول اطمینان از حفاظت از حقوق و دستمزد و برای راه اندازی یک اعتباری صندوق ضمانت.

Chidmagovernment چرا آن را تا به حال گرفته شده از ویژگی های وام نوشتن route برای فراریان مانند Nirav Modi, Mehul Choksi و ویجی Mallya

در حالی که حفظ است که کسی نمی تواند انکار این قانون که بانک می تواند به نوشتن کردن وام های فنی و بهبود را می توانید در ادامه برابر عمدی defaulters, چیدمبرم سوال دولت چرا قانون اعمال شده به فراریان مانند Nirav Modi, Mehul Choksi و ویجی Mallya.

“یکی نیست انکار این یک قاعده است که می تواند به یک عمدی باقی. اما ما می خواهیم این فراریان و آنها این کشور را ترک کرده و در حال absconding. چرا شما با استفاده از این قانون به Nirav Modi, Mehul Choksi و ویجی Mallya,” او گفت:.

“زمانی که آنها فراریان از ویژگی های حکومت در این کتاب نباید به آنها اعمال می شود. که نظر من است,” او اضافه شده است.

وی این اظهارات را پس از وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت که عمدی defaulters بودند ذینفع از تلفن ‘بانکی’ تحت UPA رژیم و مودی دولت است که آنها را تعقیب برای بازیابی حق.

در روز سه شنبه کنگره رهبر راهول گاندی و حزب سخنگوی Randeep سینگ Surjewala ادعا کرده بود که دولت مرکزی چشم پوشی کردن Rs 68,607 کرور ارزش وام را برای یک لیست از بالا 50 defaulters بر اساس یک RTI پاسخ از RBI.

(با ورودی از PTI)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>