چتیسگر زنان کود گاو rakhis اضافه کردن ‘کرونا جنگجو’ نقوش

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

صدها نفر از زنان در دهمتری منطقه چتیسگر در حال ساخت rakhis با کود گاو برای آینده جشنواره Raksha Bandhan و برای امرار معاش خود.

ابتکار عمل است که در هماهنگی با دهمتری ملی روستایی امرار معاش ماموریت مربیان و کمک به خود در Chipli گرم panchayat و آریا پرینا برای samiti.

“در کل ورزش را از تولید تا بسته بندی حدود 200 نفر از زنان از دو روستا در حال گرفتن امرار معاش خود را از طریق خودیاری گروه (SHG). پاسخ ما را دریافت کرده است در حال حاضر الهام بخش ما برای ایجاد یک طیف وسیعی از تاج جنگجو rakhis با tricolour صلیب سرخ swachhata عینک و دیگر چنین شکلی خاص به بخش های مختلف و باشگاه” Uma دوی این مربی از این زنان گفت.

حدود 100 زنان درگیر در ساخت کود گاو و بذر rakhis که 10 حک کردن قالب و بقیه سپس آنها را به رنگ.

گروه دیگر ایجاد بامبو و موضوع پایگاه به بقیه این دانه ها در. پس از انجام آنها بسته و آنها را در خانه کاغذ دست ساز کیف یا کیسه های پارچه ای.

ایده برای دانه های جاسازی شده کود گاو rakhis آمد از Durgesh ناندنی و Manju Chandrakar.

“در مناطق روستایی مردم از نزدیک در ارتباط با کود گاو در زندگی روزمره خود را. با استفاده از این در نظر گرفته شده است یک فال خوب برای شروع جشن. استفاده از آنها برای دانه توپ و تاب و های جدید باز می شود و در کل خیلی از امکانات برای تغییرات مدرن به این به طور گسترده ای در دسترس محلی منابع” Chandrakar گفت.

او گفت: قیمت این rakhis متفاوت از 40 تومان به 100 تومان بسته به پایه بامبو استفاده می شود. ساخته شده به عنوان یک ادای احترام به خط مقدم کارگران tricolour صلیب سرخ و swachhata rakhis در دسترس هستند برای تومان 20 همراه با پیک اتهامات عنوان شده علیه.

“اگر ما آمار فروش ما هدف است که درباره آن خوشبین هستیم و هر کاری را در صفحه اصلی 10 ، 000 تومان برای یک ماه کار” Devi گفت.

Namrata گاندی رئیس اجرایی از Zila Panchayat گفت: واکنش مردم به این rakhis است دلگرم شده است.

گاندی گفت: آنها تا به حال شروع به آموزش زنان با حمایت از آریا پرینا برای samiti قبل از coronavirus همه گیر را شکست. او گفت: انرژی و ایده های از زنان الهام گرفته و آنها را به ایجاد حدود 15000 rakhis.

“تاخیر وجود دارد با توجه به Covid مستند. اما زنان همچنان مشتاق به این کار می کنند. با توجه به اقدامات احتیاطی ما دوباره شروع به کار ما در چند ابزار مراکز. نگه داشتن در ذهن آینده Rakhi, جشنواره, این زنان تصمیم به ایجاد rakhis گفت:” گاندی.

“عمومی پاسخ به این ابتکار بسیار دلگرم کننده بوده است. سازمان های غیر دولتی محلی آمده اند رو به جلو برای کمک به بازار این swadeshi rakhis. آموزش دیده اند و زنان آنها را به فروش برساند به طوری که در آینده به آن اضافه شده مهارت برای آنها. ما هدف بعدی این است که برای ایجاد یک طیف وسیعی از قومی شیوه زندگی, محصولات با یک پیچ و تاب و مدرن,” گاندی اضافه شده است.

Raksha Bandhan, جشنواره پیوند میان برادران و خواهران برگزار خواهد شد در ماه اوت 3.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>