‘Chhattisgarh به اتخاذ استخر نمونه تست’: وزیر بهداشت TS سینگ Deo در شرکت…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

به سرعت تست از Covid-19 نمونه Chhattisgarh اتخاذ خواهد شد, استخر, نمونه تست استفاده شده توسط آلمان و اسرائیل برای جلوگیری از گسترش ویروس.

Chhattisgarh, وزیر بهداشت TS سینگ Deo صحبت کردن به رادیو فردا گفت که در دو روز آینده دولت آغاز خواهد شد, استخر, نمونه تست و آماده سازی برای تست آغاز شده و در روز چهارشنبه.

“به منظور به طور موثر با استفاده از تمدید مستند دوره من آغاز اقدامات برای شروع, استخر, تست, در حداقل یکی از ما آزمایشگاه در اولین…این امر کمک به ما در افزایش Covid-19 تست با چند برابر است”.

“در چتیسگر اگر چه تعدادی از coronavirus موارد کمتر است اما این موارد به سرعت در حال افزایش به دلیل آن است که بسیار مهم برای افزایش تعداد تست های انجام شده توسط آزمایشگاه. با توجه به حاد کیت کمبود نمونه مشکوک به Covid-19 بيمار خواهد بود ‘مخلوط’ به کاهش تعداد کیت های تست شده گفت:” یک یادداشت منتشر شده توسط وزیر بهداشت ،

ادغام نمونه ها شامل تست آنها را در دسته و وقتی هم مخلوط آزمون نمونه مثبت و سپس فردی نمونه ها مورد بررسی قرار گرفت. این روش باعث کاهش تعداد کیت های آزمایش استفاده می شود در مقایسه با تست نمونه فردی.

روز سه شنبه دو نفر از جمله یک زن, آزمایش مثبت برای coronavirus در کوربا district of Chhattisgarh, گرفتن شماره از این موارد در دولت به 33.

هر دو مورد گزارش شده از کتقرا شهر است که به عنوان بالا Covid-19 کانون در دولت است. این شهر واقع شده حدود 200 متر از دولت سرمایه ریپور حساب برای 24 33 عفونت های شناسایی شده تا کنون در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>