چتیسگر مرد پلیس فروش پوست پلنگ 2 مورد در 12 روز

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Gariaband پلیس بهبود پوست پلنگ و بازداشت یک فرد مسموم آب بدن برای کشتن حیوانات از مرز بین چتیسگر و Odisha در شب سه شنبه.

این دومین حمله تشنج با Gariaband پلیس در طی 12 روز است.

پلیس گفت که در هر دو این موارد متهم شکارچیان بودند از Nowrangpur منطقه اوریسا و فعال بودند در مائوئیست-آمار بخشی از Gariaband منطقه چتیسگر.

در روز سه شنبه Buduram Gond, 40, از Raidhar لزبين دستگیر شد توسط یک تیم ویژه از Shuklabhata روستا در Baghnala ایستگاه پلیس محدودیت سرپرست پلیس Bhojram پاتل گفت.

به زبان هندوستان تایمز پاتل گفت: پلیس یک ورودی است که یک مرد در تلاش بود برای پیدا کردن یک خریدار برای یک پوست پلنگ.

“یک تیم از پلیس فرستاده شد به مائوئیست متاثر Shuklabhata و متهم دستگیر شد. هنگامی که بازجویی Gond اعتراف به مسمومیت آب بدن برای کشتن گربه بزرگ گفت:” پاتل افزود که پوست 82 اینچ طول از سر تا دم.

Gond رزرو شده است در زیر بخش های مختلف از حیات وحش حفاظت کنند.

در ژوئن 19, Gariaband پلیس دستگیر 55 ساله به اتهام در اختیار داشتن یک پوست پلنگ. متهم Ramnath Netam زندگی در مرز چتیسگر و Odisha.

پلیس گفت که از آنجا که بسیاری از بخشی از Udanti رزرو ببر که مرزهای Odisha است مائوئیست متاثر از این رو این شکارچیان را وارد کنید و به راحتی و شکار حیوانات است.

به تازگی پلیس نیز کشف و ضبط یک pangolin که قاچاق می شد از این منطقه است.

“در Gariaband پلنگ یافت شده است تقریبا در هر بخشی از منطقه است و ما مشکوک در مورد باند بین المللی فعال در این منطقه است. به نظر می رسد که آنها می دانند که افرادی که خرید این پوسته پس از هر دو آنها را به فروش. ما در حال کار بر برخی از آگهی و چیزی مثبت خواهد آمد زود گفت:” پاتل.

حیات وحش و فعالان از دولت نیز بر این باورند که یک باند بین المللی کار در Gariaband منطقه به خصوص در نزدیکی Udanti رزرو ببر.

“در ماه نوامبر گذشته تشنج pangolins ساخته شد در Nowrangpur منطقه Odisha. این یک واقعیت است که یک دولت درون باند فعال بوده است در Gariyaband از سال گذشته است. ما پیدا کرده اند که حیوانات وحشی’ پوسته و بخش های دیگر در حال قاچاق به کشور از طریق شمال شرق متحده و نپال گفت: Meetu Gupta عضو دولت حیات وحش هیئت مدیره و حیات وحش و فعال.

گوپتا شده است و خواستار آن است که یک ویژه نیروی کار (STF) تشکیل شود nab شکارچیان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>