چتیسگر دولت می خواهد خروج از فرمان در مزرعه تولید و تجارت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

چتیسگر وزیر Bhupesh Baghel اتحاد پیوست همتای خود در پنجاب و کشیده شده نخست وزیر نارندرا توجه به کشاورزان و تولید و تجارت و بازرگانی (ارتقاء و تسهیل) فرمان سال 2020 اعلام شده در تاریخ 5 ژوئن.

او اظهار داشت: در نامه ای به ساعت که فرمان است که در برابر جامعه کشاورزی علاقه و التماس کرد برای خروج خود را در اولین.

روز یکشنبه CM نوشت: به PM ادعا فرمان را کاهش می دهد فرصت های اشتغال است و در تقابل با این کشور ساختار فدرال و دولت رفاه ،

CM گفت که Chhattisgarh کشاورزی است وابسته به دولت و 70 درصد از جمعیت آن در کشاورزی مشغول و متفقین فعالیت است.

Baghel اعلام کرد که پیشرفت های قابل توجهی شده است در تولید برنج و ذرت و نیشکر و سویا از طریق تکنولوژی پیشرفته دانه های با کیفیت و طرح های مختلف از دولت که به دنبال حفاظت از کشاورزان و بهره.

دولت در درجه اول رشد برنج است که تهیه شده توسط Chhattisgarh دولتی تعاونی بازاریابی محدود در ریپور به نمایندگی از دولت مرکزی-اجرای مواد غذایی شرکت از هند (FCI) حداقل حمایت قیمت (MSP).

چتیسگر منابع به صورت محلی تولید usna (آبپز) برنج که کمک کرد کشور با موفقیت مبارزه با مواج coronavirus بیماری (Covid-19) شیوع CM گفت.

او با اشاره به این که فرمان اجازه می دهد تا کشاورزان و معامله گران به خرید و فروش مزرعه تولید خارج مندی محل معافیت در پرداخت هزینه در فروش اطلاع کشاورزی تولید و معاملات نیز می تواند ساخته شده توسط کسانی که حتی نمی باید یک گواهینامه دائمی شماره حساب (PAN).

Baghel پیوست و این موضوع به صورت یک قاعده با استناد به “انواع مختلف تولید کشاورزی تولید شده در نقاط مختلف کشور ما که در آن شیوه های بازاریابی را تحت تاثیر قرار مربوط به طبیعت و شرایط کشاورزان که منافع تامین زیر مندی عمل می کنند”.

او batted برای کشاورزان و گفت که مزرعه مردمی در رحمت نیروهای بازار.

“تلاش برای افزایش تولید محصولات کشاورزی هستند بی معنی و بی ثمر تا بازاریابی محصولات کشاورزی در یک قیمت مناسب می تواند تضمین به نفع کشاورزان است. این قانون مندی اجرا شده در تلاش برای رسیدن به این هدف است. این قانون است که به صورت دوره ای توسط اصلاح دولت مرکزی شامل واحد, ثبت نام, تجارت آنلاین, خصوصی مندی محل خرید مستقیم تک نقطه هزینه های بازار و بازاریابی از دام است. مکانیزم به دنبال اجرای شفاف و رقابتی در سیستم خصوصی و بخش عمومی” او در این نامه اعلام کرد.

Baghel ذکر است که قانون مندی است که گویا در شکل فعلی آن است. اگر هر گونه تغییر مورد نیاز است دولت مجهز شده است و باز به مانند یک پیشنهاد او اضافه شده است.

CM هشدار داد که این فرمان به دنبال ایجاد مندی عمل بی اثر و lakhs از کشاورزان در unorganised بخش خواهد بود در رحمت لجام گسیخته نیروهای بازار در میان نامطلوب اقتصادی تاثیر مواج coronavirus بیماری (Covid-19) شیوع.

در حال حاضر مندی قانون تصریح می کند که یک کشاورز می تواند فروش خود کشاورزی تولید در هر نقطه خارج و یا داخل کشور مادری خود بدون پرداخت هر گونه هزینه های بازار است.

اما فرمان با هدف انجام دور با مکانیزم موجود بسیار به ترس از بیچاره کشاورزان Baghel اضافه شده در حالی که اشاره به اثر آبشاری مانند افزایش بیکاری به hamals (باربر), tulais (کسانی که درگیر در وزن مزرعه تولید) و بسیاری دیگر به طور غیر مستقیم متصل به mandis از جمله مقامات و کارکنان است که نمی augur خوبی برای یک دولت رفاه مانند هند در این نامه اعلام کرد.

او همچنین خواست PM را توجه داشته باشید از پیشنهاد بسته شدن از باز حراج پیشنهاد در مندی — الکترونیکی مناقصه فرایند-که به دنبال اطمینان و قیمت رقابتی و ساز و کشاورزی تولید می کند که می تواند فوق العاده آسیب کشاورزان منافع تجاری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>