چتیسگر: 15 پرسنل امنیتی مجروح در برخورد با naxals

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Gargi Verma | ریپور | به روز شده: مارس 22, 2020 2:02:54 am

chhattisgarh encounter, chhattisgarh naxals sukma encounter, india news, indian express امنیت پرسنل آورده بودند به یک بیمارستان خصوصی در ریپور.

پانزده پرسنل امنیتی زخمی شدند, در, سنگین, تبادل آتش بین نیروهای امنیتی و naxals در جنگل های Chhattisgarh را شورش-آمار Sukma منطقه در روز شنبه.

با توجه به ارشد IPS افسران به عنوان بسیاری از 250 نفر هنوز در داخل جنگل در نزدیکی مناطق که در آن برخورد صورت گرفت.

بعد از ظهر روز شنبه یک تیم مشترک از DRG, STF و کبرا از Chintagufa, Burkapal و Timelwada فرستاده شدند در یک عملیات به Elmagunda که در آن اطلاعات از naxal تشکل های دریافت شد. تیم های برتر Elmagunda و بازگشت شدند زمانی که آنها کمین در نزدیکی Korajguda تپه در حدود 02:30 pm.

“این DRG زیر آتش سنگین آمد و طبق اطلاعات اولیه وجود دارد متعدد مواجه است. اما مردان ما انتقام و موفق به علت آسیب به naxals. 15 مجروح را نجات دادند و airlifted به ریپور که در آن همه آنها پایدار” ارشد IPS افسر D Dave گفت.

“همانطور که در حال حاضر حدود 250 مردان هنوز هم در داخل از جمله کبرا STF و DRG. در صبح ما سعی خواهد کرد برای تخلیه آنها با ارسال نیروهای اضافی به عنوان بازگشت به بالا,” Dave گفت. این بزرگترین حمله علیه DRG منابع ادعا. تعدادی از naxals که در کمین مردان هستند هنوز روشن نیست.

“مجروح خرس زخم گلوله و برخی از آسیب های شدید اما همانطور که در حال حاضر به نظر می رسد که هیچ یک از آنها در معرض خطر هستند. ما در حال انجام تست برای شناسایی زخم و شروع درمان آنها. همه 15 نفر به طور کامل پایدار” دکتر Sandeep دیو مدیر پزشکی بیمارستان خصوصی که در آن مردان بستری شد گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>