بازیکنان شطرنج فروم امید به دولت را از مداخله در AICF قدرت مبارزه

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

به تازگی تشکیل انجمن شطرنج بازیکنان بازیکنان شطرنج فروم امیدوار است دولت مرکزی و یا دادگاه اقدام برای پایان دادن به در-مبارزه بین این دو گروه در تمام هند فدراسیون شطرنج (AICF). بالا AICF رسمی گفت: بازیکنان شطرنج فروم نوشته شده به اتحادیه وزیر امور جوانان و ورزش و جهانی شطرنج بدن فیده و در انتظار پاسخ خود را.

“ما را نوشته اند به دولت مرکزی و همچنین به فیده و هنوز برای دریافت پاسخ. با توجه به در-جنگ بین دو گروه وجود دارد در حال حاضر دو AICFs. این مشکل برای بازیکنان است که بدن آنها را به ثبت نام و پرداخت هزینه ها خواهد شد که انتخاب بازیکنان به نمایندگی از این کشور در رویدادهای بین المللی مانند المپیاد,” استاد بین المللی (IM) Varugeese Koshy رئيس جمهور, بازیکنان شطرنج فروم گفته سرپرستان.

او اذعان کرد که تمرکز دولت هند در حال حاضر بیشتر خواهد بود در شامل گسترش coronavirus که بسیار مهم تر است. Koshy وجود دارد گفت: نزدیک به یک لاخ بازیکنان ثبت شده با AICF. او گفت: با توجه به کروناویروس گسترش مسابقات شطرنج تقویم خواهد بود دوباره.

با توجه به Koshy دولت یا دادگاه برای تصمیم گیری در AICF سوء تفاهم و یا دیگری وضع موجود ادامه خواهد داد قرار دادن بازی به یک برزخ است. “شطرنج آنلاین مسابقات بسیار خوب در مورد حمله رعد اسا/سرعت بازی, اما مناسب برای بازی های معمولی به عنوان خطر تقلب توسط بازیکنان با استفاده از موتورهای شطرنج (نرم افزار است که می دهد از apt حرکت),” Koshy اضافه شده است.

Koshy گفت: این انجمن حدود 80 نفر از جمله چندین انجمن ریاضی استادان و بدون عنوان بازیکن. این AICF است تقسیم به دو جناح — یک رهبری توسط P. R. Venketrama رجا و دیگر بهارات سینگ چائوهان. مدتی بازگشت فیده فرستاده بود یک پیشنهاد به دو اردوگاه برای صاف در حال اجرا از AICF تا انتخابات برگزار می شود.

در حالی که Chauhan اردوگاه موافقت کرده بود برای پیشنهاد رجا اردوگاه کاهش یافته است. با توجه به فیده, Chauhan و رجا باید به امضای یک یادداشت تفاهم (MoU) به راه اندازی پنج عضو کمیته متشکل از خود و یا خود را نامزد نامزد از دولت مرکزی و معروف و مورد احترام مرد و زن بازیکن شطرنج. این نمای کلی از بازیکنان است که فیده پیشنهاد خوب به عنوان آن را می دهد که بازیکنان می گویند در حال اجرا امور روزانه AICF.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>