چلسی را Kante و Kovacic کنار برای کاخ بازی می گوید: لمپارد

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

چلسی خواهد بود از هافبک گزینه برای پنج شنبه های لیگ برتر بازی کریستال پالاس با N’Golo Kante و Mateo Kovacic هر دو مجروح مدیر فرانک لمپارد گفت: در روز دوشنبه.

فرانسوی Kante برداشت همسترینگ فشار در نیمه دوم چلسی 3-0 برنده بیش از واتفورد در استمفورد بریج در روز شنبه در حالی که کرواتی Kovacic نیست از ویژگی های هفته گذشته در 3-2 شکست وستهام پس از مجروح شدن خود آشیل.

“Kante نمی خواهد در تیم ملی. او صدمه دیده همسترینگ خود را, آن است که یک سطح پایین مصدومیت همسترینگ شاید یک هفته قبل از او باز می گرداند),” لمپارد به خبرنگاران گفت: در یک مجازی کنفرانس خبری.

“Kovacic روت با ما اما نمی خواهد آماده شود. (مرکز Fikayo) Tomori تا به حال یک شکست امیدوارم (او) برگشت هفته آینده.”

چلسی در حال چهارم در جدول رده بندی با 57 امتیاز از 33 بازی دو امتیاز جلوتر از منچستر یونایتد و یک نقطه در پشت لستر سیتی در نبرد برای یک-یک به پایان برسد.

پرسید که آیا هافبک Georgie خواهد بازگشت به این تیم به عنوان یک نتیجه, ایتالیایی هنوز به ویژگی های پس از لیگ راه اندازی مجدد پس از COVID-19 وقفه لمپارد بود غیر بخواهيد.

“او شده است حرفه ای. او می خواهد به بازی هر بازیکن می کند” گفت: مدیر. “او همیشه در قطار چه من می خواهم انتظار. مهم بازیکنان در تیم ملی به حمایت از بازیکنان.

“ما می خواهیم در مورد انتخاب فردا. من نمی خواهم به جزئیات که چرا من انتخاب یک تیم آنها فقط من را انتخاب کند.”

Callum Hudson-Odoi هنوز برای شروع یک بازی از لیگ سرگیری بیش از حد و لمپارد گفت: او نیاز به مطابقت با آنچه همکار کنار مسیحی Pulisic و Willian ارائه شده به تازگی.

برزیل Willian دارای چهار گل و یک کمک در حالی که ایالات متحده بین المللی Pulisic به ثمر رساند تا دو بار در چلسی در آخرین پنج بازی در تمام مسابقات.

“ما در حال دیدن چه مسیحی Pulisic و Willian در حال انجام است. Callum نیاز به نشان می دهد چیزی شبیه” لمپارد گفت. “او نیاز به کار سخت روزانه در آموزش و هنگامی که او خود فرصت واقعا نشان می دهد ورودی در بازی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>