چلسی مقابل بایرن مونیخ: کارشناسان نشان می دهد که چگونه Frank Lampard طرف می تواند به جلو و یک…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

دومین مجموعه از وسایل دور 16 از لیگ قهرمانان اروپا را در مجموعه ای به پا زدن کردن این هفته در روز چهارشنبه. وجود دارد برخی از مسابقات بزرگ در حال وقوع در دور 16. بزرگترین بالقوه می تواند یک مسابقه بین فارسی قهرمانان منچستر سیتی و 11 بار برنده رئال مادرید. یکی دیگر از بازی بزرگ است که تکرار 2011 نهایی لیگ قهرمانان. چلسی را بر بایرن مونیخ در مرحله حذفی با فرانک لمپارد تیم در تلاش برای فرم خود را در لیگ داخلی.

‘مورد علاقه شخصی من است که خواهد بود که بهترین بازی را به دیده بان چلسی مقابل بایرن مونیخ. من بسیار به دنبال به جلو به آن یکی گفت:” وستوود.

چلسی بایرن رو است که قطعا یک بازی بزرگ در دور 16 با مقدار زیادی در معرض خطر برای هر دو تیم. لمپارد آورده تازگی به چلسی طرف با تعداد زیادی از تمرکز بر روی جوانان در این فصل است. از سوی دیگر بایرن تلاش کرده اند به رفتن در لیگ داخلی. اما آنها به تازگی خود را پیدا شیار برنده 5 از 6 پس از از دست دادن آنها به نورنبرگ. بنابراین آیا این جوان چلسی طرف شانس برابر بوندسلیگا رهبران? هر دو فلن و وست وود به نظر می رسد فکر می کنم.

“من واقعا فکر می کنم چلسی ناراحت می توانید بایرن. آنها حمله به بازیکنان جوان و در حال بازی هست. بایرن نیز در فرم خوبی به ثمر رساند و چهار در آخرین بازی. آنها بالای لیگ. آن است که یک بازی سخت اما چلسی شانس برای اطمینان’ وست وود اظهار نظر.

“اگر شما نگاهی به چلسی نمی تواند آنها را واقعا به هر یک از بازیکنان با توجه به انتقال تحریم. شده است که برای چلسی به عنوان آنها را در آورده جوان در بیابان در حال حاضر. فوتبالیست جوان هیچ ترس آنها خواهد بود relishing این شانس را به بازی با بایرن. این تکرار نهایی که در آن چلسی واقعی بودند شکست. فشار بر بایرن مونیخ بیشتر از چلسی. اما بایرن کردم بازیکنان بزرگ و از آن خواهد شد بسیار سرگرم کننده ثابت. اگر بایرن نمی آید اسلحه فروزان پس از آن وجود دارد می تواند یک شوک در استمفورد بریج گفت:” فلن.

وستوود چلسی فکر می کند نیاز به قلم مو رنگ کردن در دفاع خود را اگر آنها می خواهند برای غلبه بر بایرن.

“اولین و مهمترین چلسی نیاز به توقف بایرن از به ثمر رساند. آنها نه در دفاع از آن هست. بازیکنان مانند Tammy ابراهیم شده در فرم خوب میسون کوه است که یک بازیکن خوب است. شما همیشه انتظار چلسی به نمره اما از آن است که رفتن به در مورد تمیز نگه داشتن ورق به عنوان این است مشکل خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>