چلسی بازگشت به مبارزه به کسب پیروزی 2-1 در مبارزه ویلا

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

چلسی افزایش امید خود را از به پایان رساندن در لیگ برتر به عنوان چهار گل در نیمه دوم از جایگزین مسیحی Pulisic و مهاجم آرسنال امن 2-1 گشت پیروزی در سقوط تهدید استون ویلا در روز یکشنبه. در نتیجه چپ چلسی, چهارم, 51 امتیاز از 30 بازی پنج جلوتر از پنجم قرار می گیرد منچستر یونایتد در حالی که ویلا را به امید اجتناب از رها شدند دندانه دار به عنوان آنها در آنجا ماند دوم-پایین در 26 امتیاز یک نقطه شناور از منطقه ایمنی.

مدافع Kortney کس پیر از کار اخراج شده بود سمت خانه های پیش رو در برابر اجرای بازی در دقیقه 43 با اولین هدف لیگ برتر, تقلا در محدوده ارتجاعی پس از چلسی حافظ Kepa Arrizabalaga parried یک انور ال قاضی شات.

غالب چلسی تا به حال 76 درصد از اختیار در افتتاح نصف و از دست رفته یک رشته از شانس با ویلا حافظ Oerjan Nyland دو بار انکار ماسون کوه در حالی که Mateo Kovacic volleyed اینچ گسترده ای از لبه محوطه جریمه.

آمریکا Pulisic تساوی در ساعت پنج دقیقه پس از آمدن در زمانی که او با چاقو به یک کسر Azpilicueta عبور کردن زیرین نوار در پست دور به عنوان ویلا دفاع در نهایت ترک خورده تحت شدید چلسی فشار است.

Azpilicueta تحویل یکی دیگر از گفتن کمک دو دقیقه بعد نخ توپ به لیورپول از یک جریان حرکت و فرانسوی را منحرف شات در نوبه خود به Nyland هیچ شانس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>