چلسی نمی پین امید در شهرستان در لیگ بان کی مون: لمپارد

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

چلسی نمی شد مشتاق به یاد بگیرند که آیا منچستر سیتی و محرومیت از فوتبال اروپا خواهد بود لغو یا نه و هدف خود را همیشه بالا چهار پایان, مدیر, Frank Lampard روز دوشنبه گفت:.

دوم قرار می گیرد, شهرستان تحویل داده شدند دو سال تعلیق از فوتبال اروپا برای نقض بازی جوانمردانه مالی مقررات در ماه فوریه که اجازه داده اند یک تیم در پایان پنجم در لیگ برتر به واجد شرایط برای لیگ قهرمانان.

اما دادگاه داوری ورزش لغو تصمیم قبلی در روز دوشنبه اجازه می دهد شهرستان برای رقابت در فصل آینده رقابت نخبگان و افزایش فشار بر تیم مبارزه برای بالا چهار نقطه با سه دور از وسایل باقی مانده است.

“من هرگز سنجاق من امید اینکه فوق العاده تیم رو به لیگ قهرمانان),” لمپارد گفت: در مجازی کنفرانس خبری. “ما در حال نشستن سوم آن در دست ما است. امروز صبح فقط روشن ساخته است و در حال حاضر ما باید به مبارزه برای آن است. من خیلی خنثی است. من نمی دانم که خیلی در مورد این پرونده و یا هر یک از جزئیات. من فقط گوش به نتیجه این صبح است. من واقعا نمی بینید فراتر از بازیهای ما ، ما باید بازی و ما می خواهید را به نفع خود آنها را به دیدن اگر ما به لیگ قهرمانان. ما نگران نباشید در مورد تیم های دیگر.”

چلسی در حال سوم با 60 امتیاز جلوتر از روز سه شنبه دیدار مقابل تنزل نوریچ سیتی اما منچستر یونایتد می تواند گره گره حرکت کردن به سمت لندن اگر آنها را ضرب و شتم ساوتهمپتون بعد از آن در روز دوشنبه است.

“ما در یک مرحله مهم از فصل نورویچ (شهر) فردا پس لیورپول و گرگ” لمپارد اضافه شده است. “ما می دانیم که توانایی های ما به دلیل آنچه که ما انجام داده اند در این فصل است. ما باید برای پایان کار. داشتن خانه خوب فرم به ما می دهد اعتماد به نفس. با نوریچ ما باید برای درمان آنها را با احترام مطلق. آنها می توانند احساس تاسف با برخی از نتایج خود را.”

لمپارد تایید N’Golo Kante هنوز مناسب نیست اما این هافبک می تواند بازگشت برای تعطیلات آخر هفته نیمه نهایی جام حذفی مقابل ایران در حالی که آندریاس کریستنسن که در حاصل کار دو تیم در 3-0 از دست دادن در شفیلد یونایتد مناسب است و در دسترس است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>