چلسی در لیگ قهرمانان با 3-2 برنده شدن در کاخ

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

چلسی نگه داشته تا فشار خود را بالای چهار پایان در لیگ برتر و لیگ برتر فوتبال فصل آینده با پیروزی 3-2 در لندن رقبای کریستال پالاس در روز شنبه به لطف گل از آرسنال مسیحی Pulisic و Tammy ابراهیم. بازدید کنندگان در زمان سرب دو هدف در داخل نیم ساعت از طریق لیورپول و Pulisic اما کاخ پاسخ با ویلفرد زاها هدف قبل از شکستن. ابراهیم از آن ساخته شده 3-1 پس از 71 دقیقه فقط برای Christian Benteke به اعتصاب پشت یک دقیقه بعد.

کاخ پس از آن انباشت اشیاء بدست آمده در فشار در جستجوی یک گل و در زمان اضافه مدافع اسکات دان آمار پست در حالی که تنها last-ditch مقابله با کورت Zouma را تکذیب کرد Benteke.

پیروزی چلسی در زمان تا سوم دخالت لستر سیتی که در آرسنال بعد از آن در روز سه شنبه به ایستادگی در پنج نقطه روشن از پنجم قرار می گیرد منچستر یونایتد که در دیدار استون ویلا در روز پنج شنبه. کاخ اقامت 15 امتیاز از منطقه سقوط.

فرانک لمپارد به چلسی رفت سمت جلو در هفتمین دقیقه وقتی سابق بلوز مدافع Gary Cahill کشیده تا با آسیب به Willian تمام زمان او نیاز به قطع توپ را برای آسان پایان با مهاجم لیورپول.

بازدید کنندگان را دو برابر سرب 20 دقیقه بعد به عنوان Willian تغذیه Pulisic در لبه جعبه و آمریکا شانه ای بالا انداخت خود نشانگر Joel بخش به آتش شدید زاویه شات گذشته دروازه بان ویسنت Guaita.

چلسی نگاه در کنترل کامل است و تنها جریمه نجات توسط Guaita مانع Willian از اضافه کردن یک گل سوم پس از Pulisic پشت سر هم از طریق کاخ خطوط.

اما بازدید کننده ای که انداخت دور منجر به از دست دادن در وستهام در هفته گذشته اجازه کاخ بازگشت به بازی در 34 دقیقه زمانی که مدافع Reece جیمز نابجا و یک پاس و زاها اخراج یک شات قدرتمند گذشته شگفت زده حافظ Kepa Arrizabalaga.

ابراهیم به نظر می رسید که پیچیده پیروزی برای چلسی در اواخر زمانی که او از کار اخراج پایین شات در پست پس از راه اندازی توسط همکار جایگزین روبن لوفتوس-گونه.

اما کاخ ضربه در یک دقیقه زمانی که پاتریک فن آنهولت رو به فرعی و مربع برای Benteke به توپ ضربه بزنید ، میزبان پس از آن تقریبا ربوده قرعه کشی که دان ضربه زدن به چوب اما چلسی برگزار شد به امن سه امتیاز حیاتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>