شارلوت استعداد – Greatest ever زن سوپراستار WWE, این چیزی است که او گفت:

WWE استفاده می شود شناخته شده به عنوان سرزمین غول ها. حتی اگر وجود دارد موفق شد کشتی گیران مانند Ric Flair, شاون مایکلز و برت هارت, WWE شد به طور منظم به سرزنش برای طرفداری بزرگ, عضلانی, ستاره های بزرگ. سپس در اواخر و اوایل 2000s 2010s, طرفداران به نام برای زنان کشتی گیران داده می شود یک فرصت برای به نمایش گذاشتن توانایی های کشتی. وجود دارد تنها 2-5 دقیقه مسابقات شامل زنان در کشتی کج برای چندین سال قبل از این زنان انقلاب است.

ظهور پیج شارلوت استعداد بکی لینچ ساشا بانک ها و Bayley رو انقلاب به سطح دیگری که در آن آنها به طور مداوم قرار داده و در موقعیت برجسته و به طور منظم نمایش خود را کشتی, مهارت.

در خط مقدم انقلاب شد و شارلوت, Ric Flair دختر. پس debuting در سال 2013, شارلوت تبدیل به یکی از مشهور ترین کشتی گیران در تمام دوران است. او برنده خام زنان قهرمانی چهار بار و SmackDown زنان قهرمانی پنج بار در حالی که آخرین دارنده Divas Championship. او همچنین NXT زنان قهرمانی در سال 2014. زمان دور نیست زمانی که ریک فلیر ممکن است شناخته شده به عنوان شارلوت پدر و نه راه دیگری در اطراف (اگر چه آن 16-زمان WWE champion Ric Flair ما در حال صحبت کردن در مورد آن……).

بخوانید | بری وایات در مقابل جان سینا در WWE WrestleMania 36 هیچ چیزی کوتاه سینمایی مارول

پس از main-eventing رسلمنیا در سال 2019 آن را به راحتی می توان گفت که شارلوت به دست آورد و آن را در تمام WWE. شارلوت افزود: یکی دیگر از NXT قهرمانی در کمربند کابینه پس از ضرب و شتم رئا ریپلی در رسلمنیا 36.

بنابراین آنچه در حال حاضر برای او ؟ آیا او قصد دارد برای آینده پس از دیگری crowning لحظه در او نامی حرفه ای ؟

‘به صداقت من فقط یک مجری است که فقط می خواهد برای ادامه به رشد و تکامل است. من می خواهم برای دریافت بهتر و من لزوما فکر می کنم از عنوان برنده است. من فقط به عنوان یک مجری می خواهید به تکامل و برنده NXT قهرمانی و شاهد آن این است که به انجام این است که فرصت دیگری برای رشد” شارلوت گفت Hindustan Times.

پس از دستیابی بسیار در زندگی حرفه ای اش می کند شارلوت در نظر خودش را به عنوان بزرگترین تا کنون زن سوپراستار WWE?

‘در حال حاضر بله’ شارلوت اعتراف کرد.

هیچ کس نمی تواند استدلال می کنند او در تماس است که به عنوان او ادامه داد: باید از بالا با وجود بسیاری از سال در WWE و در ادامه به ارائه متعدد در مسابقات بزرگ برای طرفداران.

شارلوت را در حال حاضر دیده می شود در WWE NXT که در آن او را دفاع از خود را قهرمانی در برابر Io Shirai. WWE NXT است telecasted زنده و منحصر به فرد در روز پنج شنبه در SONY ده 1 و سونی ده 3 کانال از 05:30 AM (IST).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر