Covid-19 نفر در هند رشد 3,861 موارد در روز دوشنبه با مجموع تعداد عفونت عبور 46,000. تازه رکورد برای موارد جدید آمد در روز هند کاسته مستند قوانین و اجازه از سرگیری فعالیت های مختلف. با مشروب مغازه بازگشایی هزاران نفر در سراسر کشور تا صف خارج فروشگاه ها از جمله باعث هرج و مرج و موازین اجتماعی-دورى قوانین.

شلوغی و هرج و مرج به عنوان مستند 3.0 آغاز می شود

درجه ای از هرج و مرج و سردرگمی غالب در اولین روز از هند مستند 3.0 — این سومین توسعه ملی مستند به سرعت گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس اما با تسهیلات قابل توجهی در محدودیت — با چندین شهروندان نقض اجتماعی فاصله هنجارها و مقامات در تلاش برای اجرای مجموعه ای از مقررات در سراسر کشور در روز دوشنبه.

ادامه مطلب

ردیف بیش از مهاجران راه آهن کرایه به کنگره ارائه می دهد به پای این لایحه

شدید سیاسی جنگ بر سر این موضوع از قطار کرایه برای کارگران مهاجر در بازگشت به خانه با کنگره اعلام کرد که حزب و دولت خود را کمیته پرداخت کرایه برای فعال کردن کارگران به بازگشت و متهم مرکز بودن نسبت به وضع اسفناک خود را. اتحاد دولت و BJP گفت که راه آهن بود تحمل 85 درصد از هزینه کرایه و دولت مجبور به پرداخت 15% و در نتیجه اجازه می دهد مهاجران به بازگشت به خانه رایگان از هزینه.

ادامه مطلب

با 3,861 جدید موارد Covid-19 تعداد عبور 46,000-خوانده شده را علامت

تعدادی از بیماری کروناویروس (Covid-19) موارد در هند رشد 3,861 روز دوشنبه یک رکورد تازه برای موارد جدید تحت فشار قرار دادند که در سراسر کشور شمارش از تایید عفونت در سراسر کشور به بیش از 46,000. برای اولین بار تعداد مرگ و میر در یک روز در سه رقم به 101 جدید مرگ و میر در زمان مجموع تلفات به 1,494.

ادامه مطلب

Covid-19: آنچه شما باید بدانید امروز

دوشنبه اولین روز از مستند 3.0 بود هرج و مرج و در حالی که بسیار از آن بود به دلیل جمعیت خارج فروشگاه ها مشروب نه تمام شد. وجود دارد بیش از حد بسیاری از وسایل نقلیه در جاده ها و به مراتب بیش از حد بسیاری از مردم در خارج از فروشگاه.

ادامه مطلب

در نم دیدار, ساعت تماس برای سفارش های جدید از جهانی شدن

Coronavirus بیماری بحران در معرض محدودیت های موجود در سیستم بین المللی و جهان نیاز به یک چارچوب جدید از جهانی شدن و نهادهای بین المللی که بیشتر نماینده نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه گفت:.

ادامه مطلب

دولت نمودار کاهش طرح در مورد مهار استراتژی با شکست مواجه

این اتحادیه با وزارت بهداشت در حال ایجاد یک برنامه ریزی برای کاهش این سناریو زمانی که Covid-19 شیوع نمی تواند موجود باشد قرار دادن با هم یک روش عملیاتی استاندارد (SOP) است که با تمرکز بر درمان آسیب پذیر و بحرانی بیماران به منظور کاهش مرگ و میر.

ادامه مطلب

برای هر 10 مرگ و میر 90 بهبود: دولت

نسبت تعداد Covid-19 مورد دوره نقاهت در رابطه با تعداد زیادی از مردم در حال مرگ از عفونت ویروسی بهبود یافته با جریان اتحادیه های وزارت بهداشت نشان داده نتیجه نسبت به 90:10. بنابراین برای هر 10 مرگ و میر 90 نفر از بهبود از این بیماری است.

ادامه مطلب

‘در 10-15 روز ما ارسال تمام کارگران مهاجر به آمریکا: گجرات سانتی متر

گجرات وزیر Vi جی Rupani صحبت HT در مورد احمدآباد در حال ظهور به عنوان یک Covid-19 نقطه داغ, نگرانی از کارگران مهاجر و گرفتن اقتصاد دولتی در مسیر بازگشت.

ادامه مطلب

پدر و مادر با احتیاط به عنوان فرزندان زمان روی صفحه نمایش را افزایش می دهد

Coronavirus بیماری (Covid-19) شیوع تعطیل مدارس به طور نامحدود قبل از بسیاری از اتمام دوره های آموزشی برای سال تحصیلی باعث آنها را به شروع به درس آنلاین در عجله بسر می رسانید. پدر و مادر نگران هستند که فرزندان خود را نمی دریافت در عمق آموزش و پرورش و هزینه کمی بیش از حد طولانی در مقابل کامپیوتر و یا صفحه نمایش تلفن همراه, سوال چقدر از یک چیز خوب خوب است.

ادامه مطلب

دولت برنامه ای برای تخلیه سرخپوستان رشته در خارج از کشور از ماه مه 7

دولت آغاز خواهد شد بازگرداندن سرخپوستان رشته در سراسر جهان به دلیل Covid-19 بحران در مراحل از 7 مه با استفاده از پروازهای تجاری و دریایی کشتی های جنگی را به صدها نفر از هزاران نفر از شهروندان است.

ادامه مطلب

هند یک گام نزدیک تر به ساخت کلید دارو برای درمان Covid-19

این حیدرآباد بر اساس Indian Institute of Chemical Technology (CSIR-IICT) به سنتز کلید شروع مواد (KSMs) برای Remdesivir اولین گام برای توسعه ماده فعال دارویی در مواد مخدر است.

ادامه مطلب

تنها 610 موارد در 112 aspirational ولسوالی می گوید دولت را تقویت پانل در Covid-19

Niti Aayog رئیس آمیتا کانت که عنوان یک قدرت گروه برای تقویت هند در واکنش به بیماری کروناویروس (Covid-19) گفت: 610 Covid-19 نفر تا کنون گزارش شده از 112 عقب مانده ترین مناطق که نامیده می شوند به عنوان “aspirational ولسوالی” توسط دولت است.

ادامه مطلب

مرکز نقد و بررسی تیم می کشد تا بنگال بیش از ‘اختلاف’ در Covid داده

یک وزرا مرکزی تیم (IMCT) ارسال به ارزیابی West Bengal در پاسخ به Covid-19 ادعا کرده است اختلاف در تعداد موارد گزارش شده توسط دولت با اشاره به بالا بودن مرگ و مير و سوال از دولت ادعای دولت از بررسی پنج میلیون نفر است.

ادامه مطلب

تنش و بی حوصلگی در سراسر کشش مهار مناطق در کشورهای

در سراسر متحده در Covid-19 مهار مناطق قطع از بقیه از شهرستانها خود را تمام ساکنان محبوس در داخل خانه و هیچ خارجی اجازه داده است. زندگی نبوده است آسان برای ساکنان این محله شده اند که در زیر آنچه به نام یک مستند — یک وضعیت که در آن یک منطقه خاص است که به طور کامل مهر و موم شده و ساکنان هیچ آزادی-بعد از اینکه تعداد قابل توجهی از موارد ظاهر درون شهری خود را محدود.

ادامه مطلب

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de