نوشته شده توسط Pallavi Singhal | Panchkula | منتشر شده در تاریخ: 3 مه سال 2020 6:09:02 am

coronavirus, india lockdown, haryana lockdown, panchkula borders restriction, haryana coronavirus check, haryana borders sealed, indian express news Panchkula پرسنل پلیس انجام حرارتی غربالگری در مسافران پس از هاریانا اعمال محدودیت های بیشتر بر ورود و خروج افراد در روز شنبه. (عکس Kamleshwar سینگ(

هرج و مرج و سوء مدیریت غالب در یک روز از اجرای محدود جنبش در Panchkula مرزها به عنوان قوانین منظور تصویب منطقه دادرس بودند مسخره در چندین بررسی پست ها در مناطق مرزی.

هیچ بررسی نگه داشته بود برای اطمینان اجباری دانلود از Aarogya Setu برنامه در روز اول است. در حالی که حرارتی غربالگری شده و لازم الاجرا در همه مطالب آن را در یافت چندین دروازه ورودی و هیچ سابقه ای از خودروهای دولتی’ حرکت نگه داشته بود.

Panchkula سهام مرزهای خود با Chandigarh در هشت مکان و با پنجاب در 20 مکان.

پنج نفر از هشت مرز با Chandigarh به طور کامل مهر و موم شده و حرکت برای تمام کسانی که معاف اجازه داده شد تنها در سه مکان از جمله مسکن مدیره ورود دروازه سینگ دور ورودی دروازه و از دلفین Chowk.

کسانی که از ورود سینگ دور یا مسکن هیئت مدیره نمی شد به نمایش دما تا حداقل اواخر ظهر و هیچ سابقه ای از خودروهای دولتی’ جنبش نگهداری می شد. “ما در حال کوچک مردم و نمی تواند سوال خودروهای دولتی که در عجله گفت:” یک مقام پلیس ارسال شده در مسکن مدیره دروازه.

علاوه بر این هیچ کس در این مطلب دروازه مطمئن ساخته شده است که Aarogya Setu برنامه های دانلود شده توسط کسانی که با عبور از مرز به عنوان “آن زمان مقدار زیادی از زمان و طولانی وجود دارد مربا تشکیل” یکی دیگر از مقام پلیس گفت:.

داده ها دسترسی هند اکسپرس نشان داد که به عنوان بسیاری از 250 وسایل نقلیه از جمله دولت و بهداشتی وسایل نقلیه اجازه داده شد جنبش از مسکن مدیره ورود به دروازه از منطقه است. این اطلاعات وارد شده از همه دیگران نمی شد در دسترس ساخته شده توسط دولت های منطقه با وجود درخواست.

در ضمن کسانی که با شرایط اضطراری پزشکی و کسی که آمده بود با پزشکی نسخه از Panchkula مبتنی بر بیمارستان ها نیز مجاز به وارد کنید.

مردم دور

در میان چندین اختلالات مردم نیز ناگهان اجازه ورود به هر زمان که صف وسایل نقلیه شد طولانی با اتومبیل از مسئولان انتظار در پایان.

اما بسیاری از آنها بازگشت بیش از حد.

حتی کسانی که با عبور از جمله سبزی فروشندگان و عرضه کامیون از Chandigarh تبدیل شد به دور و پاس لغو شد.

مردم در مرز برای رسیدن به محل کار خود بودند و همچنین بازگشت به آنها گفته شد یا ایجاد ترتیبات زندگی در اینجا و یا نه در همه.

مقامات بهداشت و درمان قرار دارد در Panchkula

به عنوان بسیاری از 125 وزارت بهداشت مقامات ارائه مسکن موقت در Panchkula دولت خانه استراحت. در حالی که 21 در حال قرار دادن در قرمز اسقف 44 ساکن در PWD. حداقل 60 ارائه شده مسکن در Jatt بهون.

نظارت و sanitisation اقدامات افزایش

همراه با سفارش محدود عبور از مرز جنبش اقدامات نظارت و sanitisation شاهد افزایش. پر جمعیت مناطق و روستاهای مجاور آن از Chandigarh و محلی مرزها شاهد یک افزایش در تعداد از مقامات پلیس استقرار و sanitisation درایوهای.

Sanitisation از وسایل نقلیه نیز انجام شده توسط شهرداری شرکت در چند دروازه ورودی از Panchkula.

سفارش

منظور صادر جمعه که آمد به اثر چهار شنبه 10 am گرفته شده است در نظر یک افزایش ناگهانی در COVID-19 موارد در مجاور UT Chandigarh و پنجاب محلی منطقه. سفارش اعلام کرده بود که تمام ورودی و خروجی به منطقه خواهد بود به طور کامل مهر و موم شده و از حرکت کسانی که تحت خدمات ضروری را نیز منوط به برخی شرایط.

در حالی که منظور تصویب توسط او DM اشاره نمی کند هر تاریخ خاص تا که سفارشات را در محل باقی می ماند یک بیانیه مطبوعاتی صادر شده توسط Panchkula دولت اظهار داشت که “سفارشات خواهد شد به شدت دنبال کرد تا مارس 17.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im