هرج و مرج در اسپانیا به عنوان 2-لایه بازی به حالت تعلیق پس از شیوع

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

شیوع مثبت COVID-19 آزمون در میان بازیکنان دوم-بخش باشگاه ایجاد هرج و مرج در فوتبال اسپانیا. نتایج مثبت اعلام شد و تنها چند ساعت قبل از روز دوشنبه دور نهایی باعث تعلیق یک بازی سرنوشت ساز و خشم از باشگاه های دیگر که احساس آنها در یک نقطه ضعف. مسابقه بین Deportivo La Coruña و فونلبردا به تعویق افتاد پس از فونلبردا بازیکنان تست مثبت است. کل دور نهایی شد و در خطر به تعویق افتاد اما همه بازیهای دیگر — که لیگ در ابتدا می خواستم به بازی در همان زمان در رفت و به عنوان برنامه ریزی شده.

برخی از باشگاه ها گفت: این تصمیم به حالت تعلیق تنها یک بازی به جای کل دور تحت تاثیر نتیجه این رقابت از آنجا که بسیاری از تیم های وابسته به نتیجه Deportivo-فونلبردا مطابقت. الچه برای مثال برگزاری بود به آخرین نقطه حذفی و فقط آن را نگه دارید اگر فونلبردا از دست می دهد به Deportivo.

Deportivo هنوز هم می توان مبارزه برای جلوگیری از سقوط آن را به حال شده در دوشنبه اما نتایج دیگر مهر و موم شده خود را تنزل و آن را به چیزی برای بازی برای زمانی که آن بازی دوباره.

“بدیهی است که تصمیم گیری ساخته شده است که به طور مستقیم تحت تاثیر قرار یکپارچگی رقابت و ما باور داریم که آن را عادلانه” الچه در بیانیه ای گفت. “یک وضعیت مانند یک تجربه امروز را نشان می دهد اهمیت رعایت دقیق قوانین و ایمنی و اقدامات بهداشتی تعیین شده توسط مقامات برای جلوگیری از گسترش COVID-19.”

گرانادا به حال شده است در یک موقعیت مشابه و شانس خود را از توسعه وابسته در فونلبردا نتیجه پس از آن تهدید به اقدام قانونی علیه این تصمیم به تعویق انداختن همه مسابقات است.

Deportivo نیز گفت: این امر در نظر گرفتن گزینه های قانونی برای دفاع از منافع خود. آن را در بیانیه ای گفت که این باشگاه در انطباق با همه سلامت و اقدامات امنیتی و آماده به بازی این بازی.

لیگ — همراه با اسپانیایی فدراسیون فوتبال و ملت ایران ورزشی شورای اسلامی — گفت: این تصمیم به برنامه ریزی مجدد تمام مسابقات بود که “راه حل که بهترین حفاظت از سلامت بازیکنان و یکپارچگی کلی از رقابت.”

Deportivo مربی فرناندو Vázquez گفت: تیم رقبا بهره برده که قادر به بازی بازی های خود را.

“آنها یک مزیت است چرا که آنها لازم نیست که فشار ما نتیجه” Vázquez گفت: Movistar. “چرا ما نمی توانیم همه در همان زمان و بدون هر کسی با داشتن یک مزیت رقابتی?”

Deportivo, 2000 لیگ اسپانیا قهرمان شد, سقوط, سوم, بخش, برای دومین بار در تاریخچه باشگاه. اولین بار بود که در 1980-81 فصل است. دیگر لیگ قهرمان کاهش یافته به سومین بخش از رئال بتیس در سال 1947 به گفته رسانه های اسپانیایی.

فونلبردا بر اساس فقط در جنوب مادرید است که در تلاش برای رسیدن به بالا پرواز برای اولین بار.

ارتقاء برگشتی که انتظار می رود برای شروع در روز پنج شنبه را نیز به تاخیر می افتد. هیچ مجموعه تاریخ برای یک بازی جدید در بین Deportivo و فونلبردا.

لیگ اسپانیا نمی گویند که چگونه بسیاری از فونلبردا بازیکنان و یا اعضای باشگاه تست مثبت است. این باشگاه گفت: هیچ کس که آزمایش مثبت نشان داد علائم این بیماری است. رسانه های اسپانیایی گفت: فونلبردا بود و انتظار برگزار می شود در سلول تا همه آزمایش منفی دوباره. باشگاه میزبان الچه در هفته گذشته.

اسپانیا یکی از سخت ترین-آمار کشور توسط coronavirus. همه گیر شده بود و تحت کنترل است اما برخی از موج جدید موارد گزارش شده به تازگی.

“این کمی نگران کننده, ما همه تبریک خودمان را در چگونه به خوبی ما انجام شد به عنوان یک جامعه” Vázquez گفت. “این یک هشدار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>