البته تغییر اجتناب از همان سخنرانی: شیو سنا توصیه PM مودی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در حمله به نخست وزیر نارندرا شیو سنا روز سه شنبه گفت که بی جی پی به رهبری دولت مرکزی باید تمرکز بر روی کار و نه به دنبال سیاسی مسافت پیموده شده از تصمیم گیری برای لغو ماده 370 و معرفی تابعیت متمم قانون (CAA).

در سرمقاله خود در سنا را منادی Saamana این BJP سابق متحد همچنین سوالات مطرح شده در مودی سخنرانی در بنارس در روز یکشنبه که دولت نمی خواهد به عقب بر قانون تابعیت و ماده 370 با وجود فشار و خواسته بود که با قرار دادن فشار بر او برای رفتن به عقب در تصمیم گیری.

آن گفت که بی جی پی شکست در دهلی مجمع سنجی نشان داده است که ساعت مودی نیاز به “تغییر جهت خود را”. آن گفت که تکرار همان گفتار ممکن است به “تشویق” اما “رای دریافت منحرف در جای دیگر” است که دیده می شد در دهلی مجمع انتخابات است. “چه خواهد شد شما اگر چنین چیزی (شکست) اتفاق می افتد در بنارس (مودی Lok سبها حوزه)?” آن را پرسید.

این Uddhav Thackeray رهبری حزب گفت: “نخست وزیر مودی [در گفتار خود] در بنارس اعلام کرد که” دولت نمی خواهد رفتن به عقب در CAA و کشمیر مقاله 370. مهم نیست که چقدر فشار دولت ما این است که شرکت در تصمیم گیری’… ساعت مودی و خانه وزیر Amit Shah گفت: این در تمام سخنرانی های خود [در دهلی نظرسنجی]. این کمپین از BJP اما آن کار نمی کند و مردم آن را رد کرد و… در حال حاضر نخست وزیر ساخته شده است همان سخنرانی در بنارس… تنها سوال این است که چه کسی است که اعمال فشار بر مودی برای رفتن به عقب در CAA و ماده 370? او (مودی) باید روشن این است.”

در حالی که آن را پشتیبانی از تصمیم به لغو جامو و کشمیر ویژه وضعیت سنا ناودان مودی دولت و پرسید: چه چیزی تغییر کرده بود پس از تصمیم گیری. آن که به سوالات مطرح شده در مورد اینکه آیا کشمیری Pandits بازگشته اند به دره مودی می گوید که دولت نمی خواهد لغو این تصمیم است.

“ما می گویند بروید در تصمیم گیری اما نمی رفتن در خود کلمه یا. شما باید با توجه به کلمه در ‘ghar wapsi’ کشمیری Pandits. و چه کسی داده بود و این وعده را به پاکستان-اشغال کشمیر به تحقق رویای یک ستاره هند”? آن اضافه شده است که دولت نه تحقق وعده را در صنایع و کسب و کار به کشمیر.

در موضوع کا به سنا گفت که دولت باید از این شک و تردید مردم و حل و فصل این مسئله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>