Chandigarh معلمان مجاز به کار از خانه در میان coronavirus

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

با در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای بررسی بیشتر گسترش Covid-19 آموزش کارکنان UT دولت مدارس و کالج ها اجازه داده شد به محل کار از خانه در حالی که وزرا کارکنان خواسته شد به گزارش وظیفه به صورت چرخشی. سفارشات با توجه به این گرفته شد توسط مدیر آموزش و پرورش مدرسه, Chandigarh در روز جمعه.

حرکت در آمد تا به عنوان معلمان بیشتر و بیشتر نشان داد اضطراب بر خواسته شده تا گزارش خود را به محل مربوطه تا روز پنجشنبه با وجود Chandigarh ضبط مثبت coronavirus موارد در این شهرستان است. همانطور که از جمعه شب شش موارد مثبت Coronavirus گزارش از Chandigarh(5) و محلی(1).

یک معلم مدرسه, کارکنان اتحادیه رهبر گفت: “پس از رشد ناآرامی در میان معلمان وزارت آموزش و پرورش تا به حال به این توجه کنید. چگونه می توانید آنها از ما بخواهید ارائه گزارش به مدرسه در زمان ملی بحران ؟ ما نیز مستعد ابتلا به عفونت است. چگونه می شود آنها اطمینان حاصل شود که عفونت نمی رسیدن ما؟”

منظور منتشر شده توسط وزارت آموزش و پرورش آمده است که آموزش کارکنان مدرسه مجاز به کار از خانه اما آنها را مجبور به ماندن در تماس با دانش آموزان و مدارس بیش از تلفن و یا رسانه های اجتماعی به 31 ماه مارس سال 2020 است. مدرسه معلمان آماده خواهد شد و نتیجه در همین حال و انجام ارزیابی کار غیر CBSE امتحانات از خانه.

عدم آموزش کارکنان مدارس نیز مجاز به قرار دادن در وظیفه در چرخش اساس در چنین شیوه ای است که بیش از 50 درصد از کارکنان شرکت وظیفه موضوع را به حداقل 1 وزرا عضو ستاد به مدت حداقل 3 ساعت در روز کار می کند.

در ضمن آموزش کارکنان مشغول به کار در دانشگاه نیز باید کار از خانه تا 31 مارس و ممکن است باقی می ماند در تماس از طریق تکنولوژی می گوید ،

رئیس مدرسه خواسته می شود در حال حاضر همراه با یکی از کارکنان از آموزش دانشکده به عنوان در هر مورد نیاز. معلمان نیز خواسته به ترک ایستگاه بدون اجازه قبلی از مرجع صالح. وزارت آموزش و پرورش نیز با ارائه آموزش به کارشناسی کارشناسی ارشد مربیان و داوطلبان در طول این دوره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>